Prijava

Бушидо, први пут могу да се сложим са тобом, али не у потпуности. Наиме, дечко је изгледа болестан, психички, бар његов психијатар каже да он вуче неке проблеме из детињства и да се одразило на његову психу. Неспособан је за активности које могу да угрозе рад наше службе, тако да га више нећу изучавати.

Izučavaj mu obe sestre. Još veći degeni.

Izučavaj mu obe sestre.

loooooooooool

Ozbiljan tard je Vuk Tomić. Onako incestoidno deluje. Ne onako volšebno incestoidno, kao kada navodimo primer opštenja Paninara sa crevom za ispumpavanje septičke jame, već onako trve incestoidno kao engeski plemić. Svašta se dešava pod svetlima ove kuće cenim.

hahahahhahah

Ми мушкарци изучавамо мушкареце, а жене изучавају жене, то је наше правило, јер многи кад су морали да прате ове старлете да видимо ко их је довео на ту позицији су уствари и спавали са њима, па је то отежало посао, наравно отпуштени су, али ипак морају ради превенције због нас осталих да уведу такво правило.

Direktore, aj na postere da se zajebavamo po komentarima.

ako si objavio novog kim fiat una
pošalji pvt
a ne ovako javno

bush, pa sam si rekao u kakvu si skolu isao. u cemu je problem ako se malo brinem za taj dio skolstva jer vidim da sa tobom nisu uradili dobar posao :)

ako si objavio novog kim fiat una
pošalji pvt
a ne ovako javno

Ma jok, sinoć sve ispucao. Nego glupe posterdžije trolujem po komenarima.

mene si več izjebo
šta oš sad opet

Chule, poseduješ određenu notu kreativnosti u svome delovanju. POčinjem da cenim tvoj opus.

Dionysio
Da li sme da se pita u vezi svog bana nešto? U "obaveštenju" ne piše ništa za to.

Pitaj me na PVT ako baš moraš, mada je kod tebe sve jasno, link te upućuje.

dionysio
postoji neko ko je određen da ocenjuje kako rade moderatori, a to nisi ti. ovo je sajt za neke druge stvari, a moderator ne služi za to da ga smaraš

Chule, poseduješ određenu notu kreativnosti u svome delovanju. POčinjem da cenim tvoj opus.

+1

Zašto se ništa ne dešava na sajtu?

dešava se, rasni, al od tebe svi kriju...

Brus, link koji je naveden kao razlog bana (tačnije taj post na koji on vodi), sa mojim postom nema dodirnih tačaka. Nikakvih.

Ne znam, nije moj ban, samo ti kažem kako možeš dobiti informaciju bez rizika da se to pravilo primeni na tebe. Cilj tog pravila je upravo da se smanji spem na svim mogućim i nemogućim temama.

Lolčina, danas sam ostavio barem 20 spem postova.

Јако педерско понашање модераторске секте са овим навијачким бановима.