Prijava

Jedino ako neki super lepak radi lolo

Ni ja ne nosim tu masku. Izgreban mi je sav telefon al ono ko ga jebe

Dok nisam imala masku, ispao mi je bar deset puta, onako da se sav izubija, od kad imam masku - nijednom. Baksuz od telefona.

Ma meni je ispao sto puta ono na stepenicama, ispod kola, sa kreveta zilion puta i to i sav je po ivicama izgreban ali ekran je citav. Mnogo brate ruzan sa maskom ko da nije taj telefon.

Ali ko ga jebe, drzim se devize da sam ga kupio da mi sluzi a ne da ja sluzim njemu kao i sve te materijalne stvari

Ali ko ga jebe, drzim se devize da sam ga kupio da mi sluzi a ne da ja sluzim njemu kao i sve te materijalne stvari

pa to, koja smo mi sleparija u Srbiji, telefon koji vredi 200 evra (lupam) čuvamo ko da vredi 5.000 evra, pa jebem ti mater boli me kurac i da se izguli i da se ogrebe i pukne ekran, bolje i to nego kao debil da stavljam one ružne maske neprijatne na dodir i koje čine da telefon bude još veći kud je i ovako prevelik. Isto tako za auto, cimanje da se ne izgrebe. Aukurac izgreban sam i ja, imam i ožiljke i nesavršenosti po telu pa se ne cimam oko toga a cimaću se zbog auta

E, ali baš tako si uhvaćen u zamku potrošačkog društva u smislu - Jebe mi se, kad crkne, kupiću drugi. Zar nije bolje da ga uz minimalnu pažnju sačuvaš, pa umesto pare za novi telefon, daš za letovanje?

umesto pare za novi telefon, daš za letovanje

Znači, u mom slučaju, da opet letujem kod kuće ali ove godine bez piva :)

Pa tebi onda ne preostaje ništa drugo nego klasično letovanje.
http://kako.hr/slike/clanak/let-lampa.jpg

Ортакиња ради за шанком у једном фином локалу. Дође муштерија, пита које пиво имају, она јасно поброји ''Лав, Старопрамен, Никшићко и Хајнекен'', а он каже ''а јел може Јелен''
Е сад, она жели да сазна од стручне јавности овдашње- шта је у овом случају најбоље чинити?
а) Закуцати ликову главу иглом за хеклање у шанк, маму му јебем
б) Пружити му руку и рећи ''Е јеси луцпрда хехе'' и дати му Лав
ц) Истерати га из кафане и залепити његову слику као потерницу по осталим кафанама
д) Признати да је муштерија увек у праву ако је вољна да плати па таман био најгори горштак, узети му 150 динара и тркнути до радње по Јелен

Pitati ga:
Čiji si ti dupli?

Natnat ja sam uhvaćen u zamku telenor paketa sa telefonima za dinar i minutima koje ne mogu da potrošim. Najradje bih raskinuo ugovor sa govnima i furao običan telefon na dopunu

Isti slučaj. U svakom momentu imam bar po 1.700 poruka

Oćeš da se dopisujemo?

C. Ne volim da se dopisujem, zato mi se i nakupi toliko.

Zna li neko u čemu je fora sa ovim RTS-ovim učestalim propagiranjem dobrovoljnog doniranja organa?
OK, to je u suštini dobra ideja, ali isto tako je dobra ideja i koncept javnog zdravstva, pa svi vidimo kakvo je leglo korupcije to postalo, kao i sve ostalo čime država upravlja.
U čemu je, dakle, kvaka?

Др Јанковић Ортакиња ради за шанком у једном фином локалу
''Лав, Старопрамен, Никшићко и Хајнекен'',

ne znam tacno oko kog posla ste se uortacili.
sve u svemu.nelogicno je imati piva iz odredjene pivare,a nemati najpopularnije iz te pivare.imati niksicko,a nemati jelen.u nekim situacijama i hajneken,a nemati zajecarca.ili cugu uzimaju proizvoljno i niko im ne donosi ili u tom trenutku nije bilo jelena.ili ces imati program jedne pivare ili ces solo da uzimas cugu,al sigurno neces uzeti.lav,crni badvajzer,efes i apatinsko npr.

I da imam milijardu poruka i minuta opet ne bih zvao nikoga i slao poruke, jednostavno nisam takav, a ne trebaju mi ni vacap ni vajber ništa a opet imam sva ta sranja i prilično se nerviram, jer to nije moj stil, to nisam ja. Sad, iz bogate sam porodice pa su moji u fazonu: što bi uzeo neko sranje od telefona uzmi s3, što bi uzeo paket od 1500 uzmi od 2500... i sad da ja njima kažem da mi smeta što pravim trošak toliki i da hoću običan telefon i najmanji paket gledali bi me kao debila

Zna li neko u čemu je fora sa ovim RTS-ovim učestalim propagiranjem dobrovoljnog doniranja organa?

Stvaranje baze podataka za još jednu izvoznu industriju.