Prijava

ја сам први пут са овог профила, није мој, ушао сам само да могу да пишем на оној теми за размод кад сам већ потписан.

Uprati me sa tog profila.

ххахахахааххахахахахаах ти си бре будала

оћеш пенетратора или боксера?

ae otkljucajte temu "dogorelo". iam ja nesto "pametno" da kazem, a nisam mogo ranije. a procitao sam 60 strana kenjanja, mojne mi propadne

Johny, izgleda da si slučajno kliknuo na neko dugmence pa nestadoše posteri ...

Nije slučajno Pero. Mora malo maštovitije jebemmumater.

Kako bre maštovitije od obrisanih ?

Lepo čovek igra fudbal i tvrdi da je prezauzet, i ja to maštovito poštujem.

Onaj što je bio u Armaniju pa sa tim Armanijem u Aušvicu ima bar pola pola šanse da misli da je bio u nekom spa centru itd ... dobar je momak, mada blago pogubljen.

Pa jebiga, daj neke bolje. Malo truda.....

Zbog čega su banovani Ajax i Bushido? Može link tih postova i ime moderatora koji je odlučio trajni ban? Ajax je najveći mozak na sajtu, ozbiljan sam, ko ne zna neka nadje link o njegovim brokerskim sposobnostima. Zašto terate prave ljude sa sajtoa? AJAXE BITJESH OZHIVLJEN NA BOGOJAWLJENJE 2016

ajax gomno maloumno, poyy

Bušido banovan. Neko se setio.
Tom liku po difoltu uz avatar treba da stoji: lajava sikćuća čivava

Ajax je najveći mozak na sajtu, ozbiljan sam, ko ne zna neka nadje link o njegovim brokerskim sposobnostima.

Kakve veze imaju brokerske sposobnosti sa ponašanjem na sajtu?

http://vukajlija.com/forum/teme/65481-pravda-za-groka-zaista#post_3091338
Човек вам је све лепо објаснио, смањите му бан због ових речи које ће да вас "увреде", ретард и томе слично. Мало мрдните ван вукајлије и фејзбука и сконтајте како који сајт ради. Таман се стишало ово око смене мод тима и ви опет.