Prijava

Kamo sreće da mi je sestra bar bih imao šta da jebem

hahahahahahahhahahahahha
joooj imam na fejsu neku sestru, pradjed nam je isti, dakle nismo toliko dalek rod, 89' godište i koliko sam skontao nema dečka ni problema nikom veza nikom šema, pa evo jedno pitanje: jel ok da probam nesto tu? kao prvo na foru mi bi trebali da se upoznamo i to, posle joj slozim pricu da sam usvojen i da ustvari nismo u krvnom srodstvu i skinem joj paučinu dolje

Punoletna je, tvoj problem :)

маестро јесте ви сви избјеглице такви?

маестро дај слику

Živi u Stepojevcu lololo. Marko nismo, samo ja, inače su puni predrasuda, tipa da nije ok jebati sestru i slično

зна ли та славољуба из слагалице или пак јадранку из великог брата ако је из степојевца? село конатице

oće neko na koncert brkova u subotu?

Ау, Маестро, па ти си жешће загорео! Није то далек род, треће колено, саветовао бих ти да то избегаваш, могло би да се деси неко срање са тежим последицама.
Него види да л' ти сестра има неке добре другарице па ту пробај да се омрсиш.

па зови сестру јбт ето ти прилике

И ДАЈ СЛИКУ ДА ВИДИМ ЈЕЛ ВРЕДИ ЦИМАЊА

Ne dam sliku al verovaćete mi na reč da nije loša uopšte, telo normalno a u faci prelepa. Ma necu je cimati ofc, sprdam se, mozda sam ja bolestan al ona nije sigurno pa da pristane na seks. Nekad me ljudi preozbiljno shvataju ovde

можда је болеснија од тебе
а можда и буде сјајна анегдота на славама и крштењима. не за тебе наравно

Nekad me ljudi preozbiljno shvataju ovde

Pa ispunio si sve uslove prosečnom vukajlijašu da te shvati ozbiljno - pomenuo si sestru i seks u istoj rečenici :)

što, volim ja da se našalim na svoj račun više nego na tudji

Da li murija može da izvali nekako prisustvo marihuane(thc) kada te zaustave u kolima?

ako su dobili one fensi dreger o kojima je bila prica pre godinu dana-moze.
al tesko da imaju te dregere.

ne verujem, nikad po novinama nisam video koliko je uhvaćeno naduvanih, samo pijane pecaju

брате провалиће те једино ако виде да си се искривио од вутре и ако из прозора избија бјели дим