Prijava

sta je s tobom kornelije prvo gljive, a sad thc, a do pre nekoliko si recitovao pismo onjegina-tatjani devojkama ?

cornelije
ne verujem, nikad po novinama nisam video koliko je uhvaćeno naduvanih, samo pijane pecaju

ne mogu.u principu.
http://www.telegraf.rs/vesti/1345488-sramota-nema-testova-na-drogu-za-vozace

hahahahahaahahhahaa

kakvo glupo pitanje kornelije

cornelije
Da li murija može da izvali nekako prisustvo marihuane(thc) kada te zaustave u kolima?

Znaš i sam da postoji onaj oštar miris vutre koji podseća na pišaću, jebg ako murijaš iole zna o čemu se radi tad će da te iscima, inače dobar dan-dobar dan, dokumenta-ti daš, doviđenja prijatno.

fala, zajebaćemo mup vidim.

kornelije i ekipa tripuju dazed and confused fazon

A ako prelazite neku zajebanu granicu uvek se tu vrzma neki sladak kerić, tebi se čini neki napušteni ker, a ono udrogirana spodoba, dresirana da njuši i traži svakorazne vrste gudrovine. E tu se već zajebano prolazi.

Pa ubacite u gumu I namazite sardinama.
TIBORE PVT

Nije kul kad ti miriše vutra sa 3 jarana u autu, kul je kad miriše svježa jebačina u autu, a ti sa 3 pičke u kolima. Murijaš ti čestita i oprašta sve grijehe.

Necu u kolima nego posle zurezi idem gajbi pa reko ako me zaustavi murija da znam sta ciniti

брате провалиће те једино ако виде да си се искривио од вутре

Хехе, I see what you did there.

Necu u kolima nego posle zurezi idem gajbi pa reko ako me zaustavi murija da znam sta ciniti

lolčić bokalčić

Хехе, I see what you did there.

хех

Jebote, korne, prvo si šmrkao koks na ekskurziji, pa onda probao gljive, pa sad prešao na vutru, kako si krenuo, na kraju ima i gazirani sok da probaš

korni jesi jebo? Koji majndfak ako probaš koks pre nego pičku, mora da se zna neki red