Prijava

E, negde do juna ću konačno uobličiti moju knjigu mudroserija, mogu li ti se onda obratiti za preporuku za izdavača?

Ako mene pitaš, znam ih nekoliko, pa piši.

Pazi, me trolujem ni malo, imam preko 200 strana raznih tekstova, mahom kratkih priča, nešto i odavde, nešto sa fb, a nešto sasvim novo i nikad objavljeno. Zaista imam želju da to objavim i čekam samo da predam završni račun pa da tražim izdavača. Jednu zbirku pesama sam objavio u ličnom izdanju, a nagrađivan sam kao pesnik i pisac, a član sam SULUV kao likovni umetnik. Nisam tikva bez korena. Kad budem sklopio priču ja ću ovde opet objaviti pozivza vezu.

Ljudi, ja ne pratim toliko redovno Vukajliju, ali u čemu je fora sa ovim STRIC? Vidim da se masovno koristi...

Усред расправе Грањке, Трулекса, Чака и Валдемара око Дарвинове теорије револуције, упао је Олланик и написао: "СТРИЦ! ПОСТАО САМ СТРИЦ!" Ту су се нашли Цара и Тибор. Све остало је СТРИЦ, тј. историја.

Hvala na informaciji!

Усред расправе Грањке, Трулекса, Чака и Валдемара око Дарвинове теорије револуције, упао је Олланик и написао: "СТРИЦ! ПОСТАО САМ СТРИЦ!" Ту су се нашли Цара и Тибор. Све остало је СТРИЦ, тј. историја.

лооол

Ja hteo da napisem strica jos kad je pitao ovaj al reko valjda ce se naci rasni i ostali lordovi stricovanja pa da ne kvarim koncepciju. Jbg, kad sam
N O O B
O O
O O
B O O N
Edit: sto pokazuje i ovaj moj pokusaj noob kocke.

Niko se nije drznuo da definiše strica, pa sada ljudi postavljaju pitanja...

Оде СТРИЦ, тј. тема у офотпик, али ипак да те исправим.

3D NOOB
НУБ КЈУБ

______________________________________
__________B..O..O..N____________________
_______O.........O...O___________________
____O.........O.......O___________________
_N..O..O..B...........B___________________
_O..........O.......O_____________________
_O..........O...O________________________
_B..O..O..N____________________________

hipern00b, u tri dimenzije :)

Сад сам појачао ивице коцке.

3D NOOB
НУБ КЈУБ
_______________________________________
__________B..O..O..N____________________
_______O.........O...O___________________
____O.........O.......O___________________
_N..O..O..B...........B___________________
_O..........O.......O_____________________
_O..........O...O________________________
_B..O..O..N____________________________

Него, сад да се вратим на тему.
Раније је била опција да свако може да отвори нову тему. Који је сад услов за то? Раније је изнад сваке теме стајало дугме: "Отвори нову тему". Сад га нема.

Moraš ići na podforum tab pa odabrati odgovarajući podforum i tek onda novu temu. To je uvedeno da bi se teme u startu postavljale gde treba.

Je l' zna neko ko otkupljuje drva u Beogradu? Imam hrast i lipu, neposeceni. Najbolje ako ima neko ko to moze i da isece i da pazari. Kontam da ce manja cena biti nego ja da odnesem al' ajde, nemam kako drugacije...

Da li je moguće da mi je neko izbrisao poster sa Oljom Bećković, tačnije, Bruce, zašto ?

Koji poster sa Oljom Bećković?

Sa textom ˝Sestro slatka pa gde pozva onu budalu u emisiju˝.