Prijava

иначе тема ме подсетила на један клип који сам давно гледао па сам га нашо
https://www.youtube.com/watch?v=T_lh5fR4DMA

лоло

žene to rade iz istog razloga iz kog vi ubacujete u frendzonu žene koje vam se ne sviđaju

Грешиш, Видро. Ја прекидам контакт. И уживо, и преко Фејса (не бришем са Фејса, али ако претера изливима патетике, одмах блок). Не волим да правим себи непријатне ситуације.

А што се тиче пичкопаћеништва и курцопаћеништва, ја колико видим девојке са годинама постају курцопаћенице, мушкарци са годинама престају да буду пичкопаћеници. Бар је то неки мој утисак.

А што се тиче изгледа ни Смо, ни ти нисте у критичним годинама да би паничиле да се нећете удати па да мерите килажу у грам и сваку бору на лицу.

Сморка Џек Тужни Лијам је постављала неке фотке, па ми се учинило да је нема проблема са килограмима, а за тебе, Видро, не знам. Ти мени делујеш пре као мршава него као дебела особа. Дебљина ми не иде уз хиперактивну особу. Једино ако се ниси превише добро адаптирала на Нови Сад па се трудиш да будеш у складу са тамошњим обичајима. Лолололо

А ни ти Маестро не знам куд журиш? Ниси имао девојку неколико месеци, па шта. Је л' имаш 70 година па се плашиш да умреш сам? Аман, ако тако опсесивно размишљаш о томе, полудећеш.

Фендер утјешитељ.
Не слушајте га, вас двије ћете се удати али у 45-тој преко Палминог програма повећања наталитета. А ти Маестро, то што ниси имао дјевојку пар мјесеци не значи да ћеш је наћи у наредних пар мјесеци, уствари не значи да ћеш је наћи поново икад, јер кад се једном испадне из форме тешко се поново улази. Тако да опуштено.

Hahahahhahahahahahahahhahah, joj fendere, oplakala sam :D

kakvi vrsni poznavaoci ljepšeg pola i ljubavnih prilika. začuđen sam da još uvijek obitavate na forumu vukajlije.

Не слушајте га, вас двије ћете се удати али у 45-тој преко Палминог програма повећања наталитета.

Ћути, Аутобусе, то је тајна. Има доста момака по Кончареву и Ракитову, морам да помогнем земљацима. Палма ми је скренуо пажњу да кад некоме причам о овом тајном програму, који носи назив: "Моравац, нашли смо ти жену!", да обавезно нагласим да је у питању тајна.

HAHAHHAHAHHAHHAHA
E, Vidro, i fender i autobus su pobedili, moraš da priznaš da obojici ide kapa dole, oplakah.

kakvi vrsni poznavaoci ljepšeg pola i ljubavnih prilika. začuđen sam da još uvijek obitavate na forumu vukajlije.

Baš to, Riho! Ja sam ih preklinjala na prošloj strani da prestanu, ubijaju volju za gubljenjem vremena ovakvim diskusijama i to opako.
OTERAĆETE LJUDE I ŽENSKE NALOGE SA FORUMA DECXKO
STOP OPRESIJI MUŠKO-ŽENSKIM ODNOSIMA, IMATE DEFINICIJE I JADANJE ZA TO.
PozZzZzZZ

Па чекај, ја сам наставио што сте ви започели. У праву си, дај да не идемо ван теме више.

Грешиш, Видро. Ја прекидам контакт. И уживо, и преко Фејса (не бришем са Фејса, али ако претера изливима патетике, одмах блок). Не волим да правим себи непријатне ситуације.

А што се тиче пичкопаћеништва и курцопаћеништва, ја колико видим девојке са годинама постају курцопаћенице, мушкарци са годинама престају да буду пичкопаћеници. Бар је то неки мој утисак.

kapa dolje za ovo.

а за тебе, Видро, не знам. Ти мени делујеш пре као мршава него као дебела особа

debela je brate tu nema diskusije

Ово што каже маестро.

ne vredi, izgleda da će ovo još da se drži na aparatima,
izgleda mi i da treba i nešto da se svađa, pretvara da se sve shvata lično i ozbiljno, i proziva, a mene stvarno mrzi za tako nešto

ništa, ajde pozdrav onda, terajte šegu i lepo se zabavljajte, dečki poZzZzZ

sve se bojim nedostajaćeš nekome

Samo malo. Jebo majku, jel ima budala u Srbiji koje odbijaju da vakcinišu čeljad?
i još malo. Jel igra iko Hearts of Iron 2?

очигледно да има
постоји ли свеска формата а3 и зашто не?

Cini mi se da sam citao neki intervju sa onom iz slagalice voditeljkom i da ona nije vakcinisala dete ili da ih tera da budu vegeterijanci a mozda i oboje.

ко нама води слагалицу цццц

aj što ne vakcinišu decu, ali što ih leče tako što im uvale domestos da piju... ne bi verovao koliko ih ima...

Cini mi se da sam citao neki intervju sa onom iz slagalice voditeljkom i da ona nije vakcinisala dete ili da ih tera da budu vegeterijanci a mozda i oboje.

http://i2.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/698/489/2f7.png

aj što ne vakcinišu decu, ali što ih leče tako što im uvale domestos da piju... ne bi verovao koliko ih ima...

Ček, bre, šta?!

Ne znaš za to? To sekta one ludače Velkov i njihovi podanici, sranje pod nazivom CD protokol, popiješ rastvor hlor dioksida da te pročisti od otrova, gledaju u sunce da izleče rak i hodaju bosi kao lek za sve bolesti. To je tolika količina gluposti da je smešno i pisati i deluje nerealno da se neko primi na to, a primaju se ljudi i to žešće.

A da, kad dobiju da prostiš prolivčinu i povraćanje kao reakciju, to je znak da se organizam čisti :D