Prijava

kad ne znaš štaš sa sobom popiješ pola čaše izbeljivača, ne može da škodi

Trava se puši nepasese.

"ја музо пчеле, мајке ми"

музо пчеле

музо

пчеле

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax

Де Фендере, и мене живо занима, јел ти под овим загађивањем из авиона мислиш на оно класично, ко аутомобили, или на кемтрејлс

Неко је провалио да последњих 20-30 година су авиони својим издувним гасовима почели на небу да остављају те "хемијске трагове" као да су пре тога авиони испуштали водену пару као продукт сагоревања.

најјаче кад те убеђују да је мед прави на пијаци. "ја музо пчеле, мајке ми", "ово мој таст гаји већ 120 година од истих пчела правимо мед", "свеж мед, не може свежији, слушај како зуји" и тако то.

AHHAHAHHAHAHAHHA
SLUŠAJ KAKO ZUJI
HAHHAHAHAHAH

Sreća pa imamo komšiju pčelara u penziji, pa od njega kupujemo.

Jao, Papete, muka mi je kad ovo čitam. Taj Matijević onu hranu za kerove bukvalno ni kerovi neće da jedu. Jednom smo pre n godina kupili, pas nije hteo ni da okusi. lolo

Брате, да ли сте реални да мислите да само Матијевић то ради?

Jbg smorka, znam bas dosta stvari sta se radi u narodu, izmedju ostalog i za prehranom. Ima i mnogo gorih stvari lolo

Svake godine bar jedan šleper pred setvu obiđe Monsantova skladišta u Mađarskoj, napuni se semenom, to spusti u Albaniju, od toga se zaseje praktično cela Albanija, kod njih prvo sazri (šta god da su posejali), i onda to prodaju našim trgovcima. Sav taj GMO stigne na Kvantaš, a odatle ide na sve pijace, ali ne samo po Beogradu, nego po celoj državi.

Dakle, klopamo GMO i mnogo nam je lepo .

kad ne znaš štaš sa sobom popiješ pola čaše izbeljivača, ne može da škodi

Jesi gledala ti nekad ''My strange addiction''? Koliko je to preretardirano, a opušta samo tako. Ova sa dušecima mi najbolja.
http://youtu.be/_-QGtA0EoTg

ја највише волим универзалне лекове. кад кажу ово ти помаже за ово, ја питам је л то универзални лек. ако није, терам у кураст, тражим само универзалне лекове. ако не помогне за шта треба, помоћи ће за нешто друго.

Сантјаго Коровјов
Брате, да ли сте реални да мислите да само Матијевић то ради?

Lik ima 200 000 kokosaka, naravno da nije samo matijevic. Njega sam naveo jer za njega znam sigurno.

наравно да није само матијевић, ћилмо је причао на чету како у златиборцу лопатама утовара гмо у базен где се прави чајна.

Брате, да ли сте реални да мислите да само Матијевић то ради?

Kod ovog mesara gde mi kupujemo bar hoće da jedu to meso. lolo

ја највише волим универзалне лекове. кад кажу ово ти помаже за ово, ја питам је л то универзални лек. ако није, терам у кураст, тражим само универзалне лекове. ако не помогне за шта треба, помоћи ће за нешто друго.

PAMETNO TRUĆE PANAKEJO

нисте ви гладни...

Lik ima 200 000 kokosaka, naravno da nije samo matijevic. Njega sam naveo jer za njega znam sigurno.

Mož´ da bidne i Agroživ ...

наравно да није само матијевић, ћилмо је причао на чету како у златиборцу лопатама утовара гмо у базен где се прави чајна.

hahahhahahhahhahahaha

Агрожив дневно клао по тријес иљада пилића једно време лептејебо.

Папете, ово што пишеш, то није ништа ново. Један Јагодинац исто ово ради на својој фарми.

најјаче кад те убеђују да је мед прави на пијаци. "ја музо пчеле, мајке ми", "ово мој таст гаји већ 120 година од истих пчела правимо мед", "свеж мед, не може свежији, слушај како зуји" и тако то.

Прави мед кад ставиш у фрижидер, он се кристалише (ушећери) врло брзо и кад потопиш теглу у топлу воду, мед се опет отопи. Ја сад такав мед јео последњи пут још пре 20 година. Ово што продају је разводњен мед, помешан са шећерним сирупом.

лепо ручките чајну, саламу, паштету и виршле а онда вам смета гмо паприка(ал кад се прави ајвар онда дај слоново уво нек је што већа и црвенија без икакве пегице)

Lik ima 200 000 kokosaka, naravno da nije samo matijevic. Njega sam naveo jer za njega znam sigurno.

Е ма знам да ниси ти рекао. Нисам ни мислио на тебе, него је Матијевић вечити пример за све лоше. А генерално, скоро све то је исти курац.

Труће, Златиборац је радио ок док су се пробијали. Сада немају више довољно говеда, па увозе ш квалитет из Аргентине. Оно баш очај.