Prijava

vrlo, vrlo si lepo to objasnio. +1
ja sam sad već malo zaboravio, znam da olovo inhibira i sintezu hema, ali ne mogu da se setim tačno koji ono deo sinteze blokira (realno me zabole), kafa te procese vrv bolje zna, ona baca bioemije

nije srebro loše, mislim na kožnu upotrebu, ali nije ni ništa posebno, što kažeš
srebro ide na preparatima za kožu i to u vrlo malim količinama, ali stvarno poentu ne vidim u njemu kao antiseptiku kad ima toliko toga jeftinijeg

eventualno u srednjem veku na pričešćima u crkvi su iz iste čaše uzimali, a ostajali nezaraženi

NEBITNO, AJDEMO DA JEDEMO HLOROFIL, MANEZIJUM BRATE I NAMAGNETISANU VODU LEČI SVE

postoji li neki način duđem na mejl za koji sam zaboravio pass?

ako si ostavio br moba mozes

Hvala, Smo draga :3 :*

Ja bih pre da gledamo u Sunce ili tako nešto.
Šalim se, naravno.

Par mojih mišljenja:

Vakcine - da ili ne? OBAVEZNO DA. Sad baš izučavam imunologiju i mikrobiologiju pa mogu o tome jako dugo da tupim.

Organska hrana ili ona druga? - Ko ima para da baš toliko ulaže u sebe, nek kupuje ovu prvu. Sirotinji je ionako bolje kraće da živi.

nonGMO ili GMO?- pročitaj prethodni odgovor

Sirovo ili termički obradjeno? - Fifti, fifti

Još samo ovo:
Vakcine za grip se proizvode na taj način što se prognozira koji tip virusa će biti značajan za predstojeću sezon.
Znači, greška je moguća. Naravno, neko je lepo objasnio da oni veoma brzo mutiraju.

U svakom slučaju, preporučuje se osobama u rizičnoj grupi - stari, trudnice, deca. :-)

postoji li neki način duđem na mejl za koji sam zaboravio pass?

postoji, mada nije preterano sigurno da ćeš uspeti da oporaviš mejl, ali postoji šansa. U suštini zasniva se na tome da znaš dosta podataka o tom mejlu. Tipa da navedeš pet email adresa kojima si najčešće slao mejlove, pet od kojih najčešće primaš, kad si otvorio mejl (godina u najmanju ruku, a i mesec bi dosta značio). I još neke gluposti tog tipa.

brucosi:
sociologije - sve je zanimljivo sa antropoloskog gledista
psihologije - analizira te
medicine - deli savete po forumu o gmo, organskoj hrani i virusima umisljen da je njegovo misljenje bitno i da je svo znanje sveta pokupio na predavanjima.

sacekaj malo sinak, zavrsi prvo to, malo radi u struci, pa ces ozbiljnije da zvucis jebi ga.
sad mi izgledas ovako kad se udubis u pricu o medicini:
http://www.outrageousmastery.com/img/myb/kid-doctor.jpg

Kelt - ruši snove studentima. :'-(

mirko zove se

Ахахаха! Невера! Друг Тито је био друг Валтер! Друг Лека је био друг Марко! Друг, овај само Мирко је Стеван! Па ти после не веруј у теорије завере!

Organska hrana ili ona druga? - Ko ima para da baš toliko ulaže u sebe, nek kupuje ovu prvu. Sirotinji je ionako bolje kraće da živi.

Рајдер - масон! Лолололо

Ovo što kaže Kelt. Prejadni su mi ovi paori sto upisu Medicinu i tripuju nešto jbt, PRE-JA-DNO.

ma lepo je to, i jasno je da momak zna o medicini, al sam se previse prica i teorija studenata elektronike naslusao koji isto ovako kao wave zvuce pametno onom van struke, pa povlacim paralelu :)

Келт љубоморан што није прави доктор

pa da se tako duhovito izrazim, i takav sam veci doktor od vejva :)

Ууу, ја му ово не бих опростијо

Ахахаха! Невера! Друг Тито је био друг Валтер! Друг Лека је био друг Марко! Друг, овај само Мирко је Стеван! Па ти после не веруј у теорије завере!

ja se sad pitam gde mu je slavko :'(

naslusao koji isto ovako kao wave zvuce pametno onom van struke, pa povlacim paralelu :)

to je prelako, ispasti pametan, naročito ono kad nešto krenu da komplikuju lolo
ali dobro, budite fer, nije on nešto mnogo teoretisao tu, samo je objasnio mehanizam, to su činjenice
zato jako cenim ljude kad ti nešto na prost način objasne

Nego, ljudi, je l' se možda neko razume u ove androide? Ja stvarno, evo iskreno nemam pojma šta od aplikacija smem da brišem, da mi mogao da mi apdejtuje fejs. Može i na PVT, ili ovde da okačim spisag šta sve imam, pa da mi štiklirate šta da brišem, debil sam, jbg

celte, vrati "dr celt", ne može ovo više ovako

Sirotinji je ionako bolje kraće da živi.

http://www.dodaj.rs/f/17/sP/3iRAb1bv/medium001nadamacura.jpg

Prejadni su mi ovi paori sto upisu Medicinu i tripuju nešto jbt, PRE-JA-DNO.

Тилмо, ја се не слажем са гомилом ствари овде, али је увек боље пустити људе да изнесу своје мишљење какво год да је.

Колико год се не слагао са неким никад се не зна кад ће нешто од тога што пише и говори та особа да ти користи и кад ћеш нешто од тога моћи да искористиш против те исте особе.

Fino si to rekao.

Sto se tice vakcina i gripova ne razumem se u imunologiju i ono drugo sto je naveo Rajder, al se pomalo razumem u kompove.
Tako lepo znam da je napravljen antivirus pa tek onda virus. i to uglavnom od istih kompanija.
Prema tome, kad ponestane para uzmes random zivotinju i random ljudsku bolest i kazes da je to nova pandemija a fazon zarazena ti tetka i rodjak i australiji.

Ovcije boginje
misija groznica
pticiji grip
svinjski grip (jbt koji slepci nisu mogli da se sete jos neke bolesti nego ponavljaju)
kravlje ludilo

Ja tipujem da je sledeca velika pandemija KOZJI KASALJ!

Glavni simptom je meketanje prilikom kaslja

mekekhekhekhekhekhe