Prijava

Tebi je mozak puko odavno, nema to veze sa nesanicom.

Ne jedem kasno uveče i redovno sam fizički aktivan tj treniram.
Jako sam neugodan uglavnom jer sam nervozan zbog neispavanosti. lol

mozhda je to jeri mi elektrichar nije poslao priveyak

zajebano je to, nervozan si jer si neispavan, a onda ne moz da spavas jer si nervozan.

Кад се већ дохватисте тога, на који начин да вратим циклус спавања у нормалу, макар у 9 да устајем? Задњих 2 мјесеца немам никаквих обавеза и све лијежем у пола 4 а устајем у 12, уби ме то. Како да заспим раније и да се наспавама до 9? Пробао сам да попијем 2-3 пива пред спавање, али пробудим се након 3 сата и онда до јутра не могу да заспим...

kad budes morao da vratis, vratices.

не једем после 7 сати скоро никад

пробудим се свако јутро у 6 и није ми ни до чега после цео дан, а не могу да спавам преко дана нема шансе

значи оћу да забодем једном бар 9 сати сна иначе сам готов убићу некога

A da probaš da popiješ 4-5 piva? Jebeno je što vremenom kreneš da povećavaš količinu, posle par meseci izguraš na celu gajbu lolo

celt
kad budes morao da vratis, vratices.

Знам то, тако и радим :) Фора је што у наредних 15-20 дана морам у иностранство, понестаје ми кеша а и досадно ми је, али хоћу да се вратим у нормалу раније, да одем тамо спреман и оставим добар утисак пред људима. МОРАМ ДА СТЕКНЕМ НАВИКУ САД

још више мрзим да устајем у сред ноћи и пишам, јебало те пиво

Ma nisam tebi rekao nego ovom prevozniku gore. Tebi bih najradije preporučio mišomor.

Јебач, па то ме и зајебе највише, одем на пишање и почнем да размишљам. Неку ноћ замишљао како се препирем са комшијом око политике, читав разговор у глави, док сам дошао себи већ свануло.

da te ne lažem, ne djeluje. bar meni nije, ja ga pila zbog želuca, nije da mi se nešto spavalo, a pila sam bar 2-3 šolje dnevno, ono, onaj rinfuzni, sve po ps-u, al ništa. valjda treba da ga piješ duži vremenski period il šta već.
što ne probaš sa kapima valerijane? to ti je baš za spavanje.

Е озбиљно, најбоља терапија је физички се уморити што каже Келт. Баш радећи нешто физички, ништа вјежбе и теретана и то, него нешто да се заокупиш читав дан и само се срушиш кад легнеш на кревет.

vidi, the dude uspavljuje

Kad mi se ne spava ja drkam, i odma mi se prispava...

Kad mi se ne spava ja drkam, i odma mi se prispava...

+100000000000

lol
o
l

nego opet ja može li promena nadimka?

ма радим нешто скоро сваки дан, још ми горе онда јер не могу да се одморим никако