Prijava

Meśa
Nestali su mi svi torenti s torenta, šta to može bit i je li se dešavalo kome ovo. Ono što je skinuto je tu đe je i bilo, ali su torenti iz programa nestali.

izasla nova verzija, ti klikn`o yes.

Nestali su mi svi torenti s torenta, šta to može bit i je li se dešavalo kome ovo. Ono što je skinuto je tu đe je i bilo, ali su torenti iz programa nestali.

i meni desava ovo nekad se
i nikasd vise ne vrate se
odu bez objasnjenja i pozdrawa
a brate koji kurac to desava se stvarno znao ne bi i zasto i sve

Mislim da otpadaju neki na kojima dugo vremena nema seedova. Znam da to može da se desi na sajtovima na kojima imaš torente jer sam skoro tražio neki undub za soni dvojku što je prije god dana imao jednog sidera i skidao sam ga 5 dana. Poslije nekog vremena i taj lik nestao i torent se izgubio bez traga i glasa...

nije to brate...fazon 30 torenta odjednom nestanu u isto vreme...nije ni ovo sto ledeni kaze

To su torenti koji te čine srećnim, previše ih gledaš, pa poblede

Dosta ljudi se žali na to zadnjih 5-6 godina, niko im odgovora ne daje. Meni se recimo nije desilo, a koristio sam i Bittorent i trenutno μTorrent. Možda do apdejta, možda prenatrpano, virusčić, šta mu je znati. Nisam nikad imao više od 10-ak stavki za DL, a ne 20+ kao vi. Skinem i brišem sa liste.

I ja stavim 10-ak, ali skidam 2-3 odjednom, ne više. I uključim dobri i ljeeepi Cheat Engine, da vozi 100 na sat.

Ozbiljno sam pitao pošaličari jedni!

Ili sam što reče neko kliknuo na apdejt, ili sam skidao nekoliko stvari istovremeno a na listi imao još petnaestak, plus mi je još kompjuter konfiguraciono slab.

Ali, ja sam samo rekao kako ja radim. Proubaj i ti!

Zašto li je ovo kog vraga bilo na groblju?
http://vukajlija.com/podgojena-licnost/307070

Greota jedna da ovako propada

A samo sekund zašto ne čuvate ka normalni ljudi torente na jednom mjestu ili ako ih već tražite nađete ih tamo đe ste ih skinuli jelte (u downloads kapiram da sve držite plebejci)

Подржавам зетов приједлог!

Кланаде, јел имате ви магнет линк у Црну Гору?

Иначе, ја немам више од 3 торента активна, не контам шта ће коме 20?

Ma možda se kurče kako mogu skinuti 20 odjednom :-)

Кланаде, јел имате ви магнет линк у Црну Гору?

Nemam pojma je l imamo podršku... mislio sam da svi to imaju al ja vala i nemam neku potrebu da koristim jer uglavnom skidam neka japanska sranja koja stalno seeduju provjereni likovi.

Иначе, ја немам више од 3 торента активна, не контам шта ће коме 20?

Pa ne znam ni ja... zamisli šta će kome to kad možemo da skidamo od već postojećih seedera. Stvarno glupo.

EDIT: svega mi ja seedujem sa 512kb download i 256kbs upload... kapiram kad neko vidi da ima 1 seeder i ponada se nekom opasnom aploudu a ono krene da mu vuče 20kilobajta po sekundi da oće da izgori od muke lolo

Celtic, koja je fora sa cit endzinom i torentom?

ja imam mnogo torenata jer ih ne brise nakon sto skinu se i nisu aktivni 0.0

najvise aktivnih 5 moze dalje ne da taj program za skidanje nego ih na cekanje stavi odjednom
KO JE POMINJAO AKTIVNE TORENTE KAD CE NA FORUMU PRESTATI DA SE LUPETAJU JEBENE GLUPOSTI

cekaj, neko stvarno siduje?

ja ne sidujem,al cenim kao dobre ljude te sto siduju,jbt usporavas svoj komp da bi nekim neznancima dao bolje i brze skidanje