Prijava

Nudim vam posao picke kome treba a zna nemacki, spanski ili italijanski ali tecno da zna nemoj neko ko zna spanski iz serija mi iho mi iha tekjero mi amor no me kulpa

bice fino placeno al ako nije neko s kim sam do jaja odavde nek racuna da cu mu uzeti proviziju odma da kazem ne jer sam govno nego jer eto

brus jel ovo nesto meni pojma nemam sta je pendejo ako si meni reko

eno ti na onoj drugoj temi obrazloženje :)

Hahahaha, sad sam hteo da kažem znam iz serija.

Jo no kjero abla kon tigo mas, tu me faljar.

Ne ozb, u kakvim si to vodama pceto..

Pseto, znam engleski, ruski, njemački i irish gaelic. Kome treba i zašto uopšte misliš da ću ti dati proviziju?

pravi čovek distributivni centar za belo roblje pa mu treba interpreter za monolingvističlke kurve :)

Nema šta dati. On če ti uzeti. To nije isto.

Čekajte vas dvojica, da čujemo ćuku88 šta će reći.

Nema veze koi jezik pricate, to je samo taktika da djeluje ozbiljnije da vas navuce i kad dodjece uzece vam organe kao i svaki drugi siptar!!!

Pajo Dačak
Nema veze koi jezik pricate, to je samo taktika da djeluje ozbiljnije da vas navuce i kad dodjece uzece vam organe kao i svaki drugi siptar!!!

http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201006/24103/medium_pun-dog-pun-husky-00.jpg

Ima li neko onaj poster "bako jesam li ja tebi Lepa? A ona joj nesto odgovara tipa Mršić u kurac (taj neki fazon, ne mogu se setim tačno). Ja našao preko gugla par komada al nema onog sto tražim

Jok. Ima i onaj gde je slika lepe lukic. Jbg, mozda je i izbrisan, znam samo da je bio vrhunski, cini mi se i dosta komentara. Potražicu veceras na kompu dal nemam.

Imaš postere na računaru? Možda i definicije?
Molim te da mi odabereš jedan poster, ako nije problem.

Sačuvam na mobu kad mi je neki vrhunski pa prebacim na komp. Nije problem, biće ti odabrano.

Papete kad si slobndan da ti ga poizdodirujem?

Pseto, još uvijek očekujem odgovor za ovo s jezicima ;-)