Prijava

Ljubim te u kurac, radijacijo, povezao na TV karticu, nemam zasad zvuk i slika je crno-bela, ali tu je!

Zvuk verovatno jebe jer koristim eksternu zvučnu, a sliku samo da prebacim na PAL

Samo mi reci da nisi pustio play kad si tražio kanale.

Brate, jesam pustio plej, al nisam tražio kanale, koj kurac traženje kanala, ja mislio to ide automatski, samo ubodem VCR u televizor, ko HDMI u laptop i teraj, jebem ti ovu praistorijsku tehnologiju

Dobro je da nisi tražio aplikaciju za android da ti pusti vhs jebem te.

Dobro je. A što se tiče boje verovatno je slika NTSC.

hahah el ovo neka zajebancija ili se sedplas stvarno oženio??

Ljudi kolika je realna šansa da devojka zatrudni u ovoj situaciji: plodni dani, seks bez kondoma, izvadim ga na vreme, isprskam, obrisem se peskirom, ujutru ponovo isto. U tripu sam da je moglo ostati malo sperme na glaviću od prethodnog seksa jer ga nisam oprao iako je proslo dosta sati iako sam se obrisao peskirom. Dal su šanse veće od 5% da zakači?

Ma slabo, sperma je osjetljiva, na vazduhu slabo opstaje. Ispišaš se, opereš se, meći opet, jel teško to makar, jebiga?

Ispišaš se

Maestro, ovaj faktor je najbitniji, da ubije spermatozoide. Ovako su znatno veće šanse od 5%, ali ne znam koliko. Pozdrav....

Ultimativna narocka kontracepcija.

имаш ону предејакулациону течност, од ње исто може да се закеви

marko to je urbana legenda plasirana da bi se kondomi više kupovali.
da da, pišanje je keva, uvek pišnem makar malo posle jebanja da isteram sperme ako je šta ostalo, plus pranje. Mada jebeš pranje, sperma kad se osuši na vazduhu više nema živih spermića, bitnije je dobro isterati iz kanala. Nego ne mogu da se setim jesam izmedju noćnog i jutarnjeg seksa išao da pišam, mislim ujutru nisam a sinoć se ne sećam dobro.
Ali ono, realno koja je kvota da je ostalo sperme u kanalu i da je ta sperma blejala tako 4-5 sati, i da se pomešala sa semenom tečnošću i oplodila jajnu ćeliju tako iz ofsajda. Ako dobijem sina posle ovoga nazvaću ga Dejvid Koperfild ili Filipo Inzagi. Ne bi se tripovao da ona nije u plodnim danima jebem ti plodne dane

U tripu sam da je moglo ostati malo sperme na glaviću od prethodnog seksa jer ga nisam oprao iako je proslo dosta sati iako sam se obrisao peskirom. Dal su šanse veće od 5% da zakači?

Hahahahahahaha
Pre bi preko guzice zatrudnela nego ovako hahaha

Znam Caro, sjebo sam se. Posle sam tek pročitao da spermatozoidi ne žive na suvom.

имаш ону предејакулациону течност

Bač, ta tečnost je sastavni i procentualno najveći dio sperme i luči je prostata. Bez nje, sperma skoro i ne bi bila tečnost.

Šukurac semena tečnost, nema bebe dok ne štrcnec u nju u plodnim danima