Prijava

Krle, sačekaj četiri godine pa ga regrutuj :)

Bruce, kakav je to pitomac, budan iza 22 h?

pitomac na raspustu :)

EDIT: Ili dežurni u buretu :)

закључана она тема за расног имбјецила па да одговорим на овој јер служи за свашта

дитецтор
pitam zašto vidra zloupotrebljava mod poziciju da ispunjava markove mokre snove o banovanju rasnog

ае нелупај нисам тражио ни од посебно кога да банује дебила тако да нема она мени шта да испуњава мокре снове поготово на интернету нека је банован дауновац сере ми се више од атеншнхорисања његовог

mislim da ckode zasluzuje neku oficijalnu titulu.toliko se vode rasprave oko istog da je zasluzio makar neku pocasnu.

Реално, Расни је кичма саита. Хтели ви то или не.

ае нелупај нисам тражио ни од посебно кога да банује дебила тако да нема она мени шта да испуњава мокре снове поготово на интернету нека је банован дауновац сере ми се више од атеншнхорисања његовог

дебели бунџија хахахахаха

Ne smarajte sa rasnim i dok je banovan nabijem na kurac i mene i vas

Krle, nadam se da ćeš proći prijemni. Još više se nadam da nema nikakvih testova koji uključuju loptu, za tvoje dobro.

Kako se zove ona lutka što je koriste za testove sudara automobila, treba mi na engleskom, imam još 15 minuta. Ona za testiranje što je udaraju.
rasni je

Hvala!
a kako se zove onaj znak sa autom, mislim ima samo auto na sebi?

Kako se zove ona lutka što je koriste za testove sudara automobila

Sierra Sam

Jel ovo sa autom zabranjeno za sva motorizovana vozila?

I jos mi treba znak kao pauza plavi sa 2 crte prekrizene. Na srpskom ime treba.

a kako se zove onaj znak sa autom, mislim ima samo auto na sebi?

Imas recimo "zabranjen prolaz za automobile", ili "zabranjeno preticanje" ako su dva ili "klizav put" ako su linijice iza njega kao da ce da odleti u jarak itd...

Koji znak? Saobraćajni? U trouglu, krugu, onaj plavi? Verovatno misliš na onaj plavi, on označava početak puta za motorna vozila.

U krugu su tu zabrane, u trouglu upozorenja, u kvadratu i pravougaoniku obaveštenja.