Prijava

Hvala Sanitarni i Dionysio, ali mi u principu bas trebaju odgovori na ova pitanje, tj da li je neko uspeo da istrci prateci ove sa trcanje.rs i gde su trcale... Trcim vec duze vreme,kondicija nije problem, ali me patike jebu..

Kamikaze radio godinama na treningu, ali kapiram da ce mi za skidanje uz trcanje biti dovoljna korigovana ishrana. E sad, sto vise treninga, to bolje ofc.

Ako neko sazna nesto, neka baci..

Hvala jos jednom..

pap, trebalo bi da je isti kurac, samo druga firma

Ok. Jel mozes to da aktiviras ako imas nula subova i tipa 300 pregleda na 2 klipa? Povela se neka prica o YT juce, bas sam sr nesto zainteresovao... guglao sam dosta jutros, al nisam nasao odgovor za to.

Na adsensu i adrevu i tako tim ne možeš da monetizuješ KANAL, ali možeš da monetizuješ SVOJ SADRŽAJ na tuđim klipovima. Znači, ako neko neovlašćeno uzme tvoj video, tvoju muziku, grafiku ili šta već. Mislim, što ne pošalješ mejl ljudima i utvrdiš da li si ELIDŽIBL

Mislim da nisi u pravu, barem za adsence. Mislim da mogu da se monetizuju klipovi sa tvog kanala.
Nub sam bas u toj oblasti, a bas me interesuje. Nigde ne mogu da nadjem neko step-by-step uputsvo.

Da, zapravo, u pravu si, nego ovi za koje znam da uzimaju solidan novac od adReva nisu aktivirali monetizaciju na svojim ličnim kanalima da im ne bi reklame terale potencijalne mušterije

Znaci taj adrev je za autorska prava?
Kapiram za vas muzicare i to...

jel koristio neko onaj old spice? kako miriše?

kao da imaš 50 godina

šta treba da uradim i gde da idem i koliko da platim da dobijem karticu, tipa master card ili bilo koju?

Zavisi za šta ti treba.
Uglavnom samo lična karta.
Preporučio bih ti Telenor banku, odeš u telenor izabereš broj računa i sve radiš online, bez cimanja da čekaš po redovima ili nešto slično.

Old Spice miriše manje gej nego pola parfema i dezodoransa koje sam ikada nosom osjetio. Jbg, kome ne paše, neka okrene glavu.

Koristim i taj stik, Lagoon ili WHITEWATER, oni su dobri, dugo čuvaju, ne znojim se

dobri su žiletovi stikovi, mirišu odlično
a i DOVE dezodoransi oni sivi man jebu DOVE MAN+CARE aqua impact
poz

ovo sto Makarona kaze, DOVE fragrance for men!!

http://vukajlija.com/recnik/autori/45097
Interesuje me čiji je ovo dupli nalog. Ako neko zna nek napiše.

разуме ли се неко у те неке законске прописе који се тичу издавања станова? колике су казне ако ниси пријавио станаре и не плаћаш порез или шта већ од тих прихода? ко је надлежан за то?

Za porez je nadležna Poreska uprava valjda :D

Idi bre Marko u kurac, ja u životu nisam čuo da je stanodavac prijavio stanare i plaćao porez u Srbiji. Prvih 15 godina života sam bio podstanar i nikad gazde nisu prijavljivale nas kao stanare niti su plaćali porez.

добро, него сам капирао да постоји нека казна за такво нешто, не разумем се стварно

хтео сам садашњој газдарици да пошаљем инспекцију кад се одселим за који дан, баш баш је јајара, неким поступцима у последњих пар месеци је заслужила нокаут и сад размишљам шта бих могао друго да јој урадим, вероватно ће нека материјална штета бити у питању

Imaš li ti pismeni ugovor o zakupu stana?