Prijava

Ubi se kod nje u stanu posle neće moći da izda.

добро, него сам капирао да постоји нека казна за такво нешто, не разумем се стварно

Ma postoji kazna, samo što ja nemam pojma kolika je tačno kazna za neprijavljivanje stanara, pošto nisam čuo da je takva kazna ikad izrečena.

Postoji, porez je 40% dogovorene cene zakupa.
Ne preporučujem ti da uništavaš tuđu imovinu.

Bač, jesi našao bolji smještaj?

Pazi vako
sad sam prelistao sve
kod vas u Srbiji kae

III KAZNENE ODREDBE
Član 27

Novčanom kaznom od 10.000 do 50.000 dinara kazniće se za prekršaj fizičko lice:
7) ako primi na stanovanje lica koja su obavezna da prijave prebivalište, odnosno boravište, a ne učine im dostupnim svu neophodnu dokumentaciju za prijavljivanje prebivališta, odnosno boravišta (član 22. ovog zakona).

Znači, prebivalište prijavljuješ ti sam.

A za prijavu prebivališta vlasnik je dužan da ti, kada mu ti zatražiš, da u uvid sljedeće:

isprave kojima se dokazuju podaci iz prijave (dokaz o pravnom osnovu korišćenja stambene jedinice na adresi na koju se prijavljuje tj. ugovor o kupoprodaji stana, ugovor o poklonu stana, pravosnažno ostavinsko rešenje, ugovor o korišćenju stana, vlasnički list, rešenje o kućnom broju, itd.) ;

lična karta vlasnika nepokretnosti odnosno pisana izjava vlasnika nepokretnosti sa adrese na kojoj se vrši prijavljivanje;
_____________________________________________________

Izbegavanje plaćanja poreza se stručno zove evazija. Svako lice može prijaviti prekršioca u nadležnoj poreskoj filijali.

Al morate imati ugovor. To je osnova gde se definisu stvari. Ona moze da kaze da ti nisi hteo da platis porez. Ako nju rebnu, lako mogu i tebe, jer si neto placao.

A mozda i lupam, nije isto za fizicka i pravna lica

Samo mirno napusti stan i nađi bolji, nema potrebe trošiti se na prošlost.

ок, онда ћу да јој сјебем нешто

нешто мало скупље

poskidaj gumice sa česmi

Ispisaj joj se u muskatle

Inace jaja u zidovima su apsolutni hard kor niko nikad ne bi ziveo tu

ljudi imam jedan nesvakidašnji problem, mislim prvi put mi se ovo u životu dešava, imam potkožnu bubuljicu na sred svoje ogromne nosine znači baš na vr' nosa. tako mi stajalo juče ceo dan, danas ceo dan i predveče mi izadje na površinu, ja iscedim malo nešto gnoja, ali ovo sranje od crvenila i otoka se ne povlači.
Imam li čime da namažem to da se povuče govno?

Namaži je belim lukom.

saznajlako.com/2013/12/15/prirodni-lekovi-protiv-akni-i-bubuljica/
šta sad da izaberem od ovoga? dal imam belog luka kući, možda med ipak.
jbt ko rudolfu mi se crveni vrh nosa

A da namazes pastom i pustis da se skori? Jeste da boli kasnije al deluje.

pa ne znam stvarno, a da probam od svega po malo?

Drži pastu do jutra i otpasce ti samo ce boleti.