Prijava

Bivši autor aleksandarkg želi da pita zašto je banovan, tj. koje je to vređanje i gde tačno ispoljio, uz srdačne pozdrave moderatorima i kriterijumu njihovom, uz usputno pominjanje nekakvog kurca, nabijanja i nekog Hansa Holcijusa.

Pošto njemu deluje da je urrad to uradio jer vidra i smarko ne bi banovali takvu veličinu zbog neke trivijalnosti, voleo bi da od dotičnog padobranca dobije odgovor na pevete, sa jasno određenim kriterijumima banovanja i razloga za konkretan slučaj. Pozdrav i svako dobro.

Bruse, bi li onda bio ljubazan da me uputiš ko je i gde je taj post gde bezdušno vređam toliko da dotični odrapi 5 dana kazne i tako me nauči pameti?
Ako je kajzen onda bih razumeo, koliko ga nema na sajtu dobro je i da se šifre svoje seća.

Ako bi razumeo onda ti je sve jasno. Ne znam zbog čega si banovan, ali si banovan u 22.11 kad nije bio aktivan ni jedan moderator. Jasnije?

Aha, kajzen izigrava padobranca dakle.
Samo bih želeo da vidim koji je to post, da znam šta ubuduće ne smem da radim, da ne zazirem :(

Sisa. To je razlog. Nije banovao kaizen, nego je natnat i dalje tajni mod.
EDIT: da ne ispadne banjator sisa, mislim na post kad je pominjao sisu

http://vukajlija.com/forum/teme/66685-agar-io?strana=34#post_3213501

Jedino ovaj post može da se uzme kao vređanje, ako se zanemari kome je upućen, od svih mojih današnjih. E pa ako ovo zaslužuje 5 dana bana, onda se popišam po kajzenovom kriterijumu, jeb'o ga sajt da ga jeb'o.
Teraj se kajzene u pičku materinu, padobrancu.

Edit: ako je natnatina sisa toliko zaštićena, zašto onda nije i pomenuta vidrina pička i kajzenov kurac? Uostalom, to je bila neka igra između heksbolera, nema veze s vređanjem, pre bih rekao da sam "uvredio" vola.

Ima jos moderatora koji nisu prikazani na spisku. A kako je Celt banovao Rasnog juce?

има келт неку форицу

A kako je Celt banovao Rasnog juce?

Ma plaća ga Kaizen honorarno, po nekoj manjoj tarifi!

Ma nubisao u PVT vidri da me banuje, ja joj dao odobrenje da može (da se ponada pošvajrica)i onda je kao likovao. A ne zna da ja sa 2,3 PVTa mogu da mu obrišem nalog kao da nikada nije ni postojao na sajtu.

kad se rasni naljuti kelt će doživeti stevanovu sudbinu

http://i.imgur.com/mTWnTpL.png

Rasni aj moj nalog obrisi i da nema traga da sam ikada postojao

Evo i platicu ti

Ne da mi se da se cimam vcrs.

Ljubazno bih zamolio imbecilne mase da mi ne zatrpavaju post dok ne dobijem odgovor,
unapred zahvalan, aleksandarkg.

Imbecilne mase?
pazi šta pričaš

Dobro je kad se pronalaziš, da ne moraju drugi da traže.

jel imas ideju sto te banovali?

nije valjda zbog celtgovno, ako je zbog toga odma da kazem ko je god banovao da se ne vredjam za to i ja sam se zajebavao?