Prijava

Nisam ja ni znao za te postere nego ovde na forumu gusio samo vucic pa vucic

Ko dzeriko nesto

A sta je to bilo?

Pa covek ima jednu odlicnu osobinu koji ti ocigledno nemas-shvata kad je nepozeljan

I i kurčinu mi je uvalio kad je bio autor meseca.

sram ga bilo

I tebi je prošlog meseca lololo.
A to pseto pljujes ljude sa kojima pijes pivo, ko zna mozda ces mi se vec sutra zbog necega uvlaciti u dupence.

Ako neko hoce da uzme neki kes pisanjem seminarskog o net art-u nek se javi, ja ne mogu.

Šta se tačno može dobiti od sklekova i da li samo grudni mišići?
Hoću malo da nabacim masu, a u teretanu mi se ne ide.

Triceps, podlaktica, ramena.
Sklekovi, zgibovi, trbušnjaci par meseci i taman. Samo ako se ne smoriš posle 5 dana.

Lol. Reče dečko koji nemere da se sagne pertle da veže hahaha

:D

Ne ozbiljno, počeli da me smaraju fazon riba, keva, ostatak nerazumnih budala, pa sam i ja malo rešio da se utegnem, samo je teško preko cigara, ispustim dušu nakon 20km bicikliranja.

Esi realan jbt oteraj to u kurac. Šta ima ko da te cima.

Evo, možda malo i preterujem, ali ovakav sam:
http://wannabemagazine.com/wp-content/uploads/2014/12/mrsavi-muskarac-tekst.jpg
zato hoću malo da nabacim masu, moram pojačati ishranu i malo vežbi, jebiga, žensko bi moglo da me prebije

tebi je lakše da vežeš pojas dinamita oko struka za samoodbranu... tako sam ja izgledao u prvom srednje (sa izuzetkom glave, ovaj lik je megaružan), trebalo mi je godinu dana bildovanja i pet obroka dnevno da samo počnem ličiti na čoveka

Ali šta misliš, može li se sve to kući, bez teretane?
Ne pucam ja da izgledam kao neki bilder, nego bar kao normalna osoba.

Kupi neke vitamine i špecije za apetit i jedi sve, čisti kao metlom. Ja sam jeo po 300 grama kikirikija za noć nekih mesec dana, bio se navadio jbg i nabacio jebenih 7,8 kila a da nisam želeo.

Čekaj, zar kikiriki stvarno tako nabija kile? To samo dobiješ u stomaku, jel tako :D

tebi vibrator magare jedno

Brate dobićeš samo u stomaku ako ti je otac pingvin. Ravnomerno jbt

Ali šta misliš, može li se sve to kući, bez teretane?

Ne može iz prostog razloga što mišiću da bi rastao treba izazov - da bi organizam ukapirao da mora proizvesti mišić moraš mu staviti do znanja da ti je taj mišić potreban. Salo može da nabije i svinja ležeći u blatu i jedući govna jer je salo inertna masa koja je zapravo zaliha za gladne dane. Mišić troši energiju i skup je organizmu te moraš mozak ozbiljno ubediti da mora da ga održava. Ovo što imaš mišićnog tkiva je dovoljno za tvoje redovne potrebe ali nemaš dovoljno mase da nateraš telo da ih napravi više.

Ako želiš da počneš kod kuće onda improvizuj neke terete, uzmi neke džakove najlonske i napuni jednakom količinom peska pa ih nosi u rukama dok trčiš uz i niz stepenice, radiš čučnjeve i podižeš rukama gore dole. Svake nedelje dodaj po pola kile peska u džakove. Obavezno radi sklekove i uzvlake na vratilu, jedan po jedan ako ne možeš više. Kad budeš osetio da mišići rastu osetićeš i potrebu da ideš u teretanu jer će džakovi postati preglomazni.