Prijava

Zašto stavljaš političare u svaki poster?

Rasni je glas političke svesti ovog sajta.

Razjašnjenje fore sa slike sa prethodne strane, očenaš je prezime al opet ne kapiram bove.

Zašto stavljaš političare u svaki poster?

Zato što se na to dobijaju plusići.

Zajeb, istrolovali su me, evo pravog razrešenja fore (na koje sam i sam pomislio kad sam vidio sliku):

To su one brojanice od perlica što zovu očenaši pa bove što
označavaju dokle se pliva poredi sa njima.

Da li neko slucajno poseduje informacije o adresi, gde mu mama parkira prikolicu, gde pije pice, gde se kupa i skoljke skuplja ili uopste gde je velika verovatnoca da covek sretne onog divnog braduljicu koji pise ili tvituje ili vec sta, pod super kul nikom "Nichim izazvan"?

Koja je fora s Petrom Nurkićem i kaputom, sedim s društvom i jedan ga pomenu, kaže sviđala su mu se njegova filozofska uvjerenja a ja kao stari član sajta ovoga uopšte nisam upoznat s likom i djelom taedium_vitae-a, njegovog nika ovdje, srijećao sam ga (nik) ali me interesuje ovo o njemu bar.

Е људови, одобрен ми је скоро захтјев за држављанство Србије, шта сад и како иде процедура да добијем пасош зна ли неко? јел ми треба адреса у Србији?

Jesi dao pare nekome?
Bez para ne moze.

rasni ajd mi nadji sliku one crnkinje što pokazuje negro bombonu na netu pls na telefonu sam i slab mi net

Rasni, puši kurac!

Jebote ne može čovek više ninakoga da se osloni

Jedite govna napuštam sajt