Prijava

U toku je ljuta rasprava na pejdžu setha troxlera između srba i mađara čije su negro bombone

Negro-ciganske bombone

Rasni
Jesi dao pare nekome?
Bez para ne moze.

Немо једеш говна расни. Тако су ми говорили и за држављанство па сам га добио у року од годину без проблема.

Nemo' ti da jedeš govna nego se zahvali za link, ako
već nisi bio sposoban da ga sam nađeš.

...I slobodno gazi preko tramvajskih šina, ne mora da preskačeš,
neće te udariti struja ;)

...i seti me se kada za par godina uđeš u vladu!

у року од годину

Sam si sebi odgovorio.

па толико се и чека званично, значи све ок. ако се за пасош чека мјесец, чекаш мјесец и ћао.

Facebook mi trazi da prilozim neki dokument da vide da li je to moje pravo ime (a nije).
Kako da ga zafrknem? Da se tako duhovito izrazim..

axaxaxax zbog cega ti to traze?

Zbog ovoga "zafrknem", neću ti reći rješenje!

Pa zato sto je lazni profil, iz aviona se vidi. Imam sliku kera na profilnoj i nisam nikad takovan ni na jednoj slici, imam 30 pirjatelja itd.

axaxaxa meni stoji pravo ime i prezime ali na profilnoj mi je slika kera, drugih sllika nemam jer sve tagove skidam ali imam oko 150 prijatelja. I to je tako od 2013 :)

Nauči. I moli se Hirstu spaasitelju za proviđenje.

Koja je verovatnoća da se nađe slika koja je Marko (tada Yeahbatch) fotošopirao pre tipa 4 godine?
Moja slika sa Borom Drljačom, a on mi uradio kesu preko glave i napisao Minela. Ne znam sa sigurnošću ni na kojoj temi, možda Podeli sa vukajlijašima...
Znam da je i Brus učestvovao u diskusiji, a da sam ja obrisao svoju sliku zbog čega mi je Boxor smestio ban na tipa 1 do 3 dana...

a sad ti se sviđa kesa na glavi