Prijava

Trebao bi mi orig nalog Kristijana Krleta Golubovica ili njegova adresa. Fallahu egber

Pa potrazi na onos trit fajt, ima profil tamo.

da li znate koliko jedna klavijatura sledećeg naziva može da košta Keytek CST 5000. Proizvedena u italiji davno sigurno i ima preko 20 kila i studijska je evo ovde slike http://www.matrixsynth.com/2012/06/keyboardsynthesizere-piano-keytek-cts.html. kako da pitam za procenu a ne izadjem iz sobe?

cisto da prosetam ribu

.,.

PISHA
I
S
H
A

Koje agencije su ok za solo putovanje, uopste za putovanje, da su ok sa cijenom?
Hocu da zapucam sam, mozda Pariz, Barsa, Amsterdam ili istocna Evropa do kurvi u Prag, pa me interesuje sa kojima ide omladina, a ne babe i djedovi?

BIA je najbolja agencija, probaj!

Gadjacu te tikvicama!

Рапсоди, џанглтрајб, гоу2

Имаш тих гована колко ош

Gadjacu te tikvicama!

Шта си то управо благоизјавио о мени, некрсту један?

Ima li neko iz Valjeva ili okoline?
Treba mi savet oko kampovanja. Hteo bih da idem negde pored reke Gradac, pa bi mi znacio savet gde je najlakse doci kolima, da je odvojeno od naselja/kuca a opet nije divljina koja je zarasla u korov i koprive..

NekoOdNekud
Koje agencije su ok za solo putovanje, uopste za putovanje, da su ok sa cijenom?
Hocu da zapucam sam, mozda Pariz, Barsa, Amsterdam ili istocna Evropa do kurvi u Prag, pa me interesuje sa kojima ide omladina, a ne babe i djedovi?

http://jungletribe.com/putovanja/

Ima li neko iz Valjeva ili okoline?
Treba mi savet oko kampovanja. Hteo bih da idem negde pored reke Gradac, pa bi mi znacio savet gde je najlakse doci kolima, da je odvojeno od naselja/kuca a opet nije divljina koja je zarasla u korov i koprive..

izvor Gradca, selo Bogatić poviše manastira Lelić. Možeš kolima, mada je bolje vozom, za pola sata si iz Valjeva do manastira Ćalije, posle imaš 2km peške i tamo je raj imaju i bungalovi koje izdaje "ribarstvo".

NekoOdNekud
Koje agencije su ok za solo putovanje, uopste za putovanje, da su ok sa cijenom?
Hocu da zapucam sam, mozda Pariz, Barsa, Amsterdam ili istocna Evropa do kurvi u Prag, pa me interesuje sa kojima ide omladina, a ne babe i djedovi?

pitaj BVDLGAu

izvor Gradca, selo Bogatić poviše manastira Lelić. Možeš kolima, mada je bolje vozom, za pola sata si iz Valjeva do manastira Ćalije, posle imaš 2km peške i tamo je raj imaju i bungalovi koje izdaje "ribarstvo".

Hvala, al ja ne bih ta gotova kamp mesta za izdavanje, ja bih bas prirodu. Al snasao sam se. Kod neke Deguricke brane, +- par kilometara uzvodno/nizvodno

Elem odakle si sa petog puka kad si tako glup? :)