Prijava

гонзо није био ту годину дана а мисли да може ту да зајебава свет тек тако

Da. DANAS NEMA ZAJEBANCIJE, GONZO!

Gonzo, dugo te nije bilo na sajtu, promenila su se vremena.

гонзо није био ту годину дана а мисли да може ту да зајебава свет тек тако

Hahahaha jebali vas Bohor i pseto.

Da. DANAS NEMA ZAJEBANCIJE, GONZO!

Je li to zbog utakmcie sa Šipcima? Vanredno stanje.

Pih, ni Rasni se ne bavi utakmicom. Samo su ozbiljna vremena došla.
Nego, kad počinje tekma?

ova osoba sto ima epilepsiju danas je dobila onaj lijek Keppra 250 (mg) i znaci procita sam sad tamo u upustvo pod ono nuspojave da moze da joj izazove veliku pospanost i umor danas cim ih je popila znaci jedva smo je probudili e sad jeli to odma da javimo doktoru ili mozemo ono 2-3 dana sacekat dok se ne privikne na lijek jer su joj i doktori rekli posle 5 dana da dodje pa da vide oce li povecavat dozu tipa 500-700 mg ako moze sto brze da se odg jer krsta mi bitno je

Ne košta vas ništa da se konsultujete sa doktorom.

I najpametnije bi bilo, ako je već tako zabandačila.

Ne moraš odmah da zoveš osim ako je bašbaš veliki problem. Kod epilepsije postoji više lekova i terapija i traje proces određivanja idealne. Mislim, ne moraš SAD da zoveš lekara i da ga budiš, sačekaj jutro pa skokni, ne košta te ništa da odeš.

Ima tu neke fore sa koncentracijom leka u krvi i pravilnim doziranjem i takoto. Verovatno će joj već sutra biti bolje.

sta je dobro protiv bolova?
al jako nesto i da mogu ja da kupim u apoteci lagano

Epilepsiju može da izazove prevelika napetost živčanog sistema a može da izazove i gledanje u maslačak, pravila nema, svako ima različit okidač, i svako različite lijekove za to koristi, neko dobija često napade a neko godinama ne dobije pa onda u par dana ga spuca 2-3 puta baš teška napada od po par minuta uz totalno gubljenje svijesti i "paralizu" tijela, neko opet ima sedmično jedan ili više napada ali slabijeg intenziteta (mada ih ja još nisam vidio, samo ove žešće), rjeđi su slučajevi sa čestim i jakim napadima.
Iz mog iskustva ti napadi izgledaju kao restartovanje mozga, poslije napada čitav dan a nekada i 2-3 dana osoba ne može da se vrati u normalne funkcije, može da hoda i priča normalno ali pogled je negdje u prazno, gleda u tebe a u suštini kroz tebe, pola stvari ne registruje, s vremena na vrijeme je zbunjena itd itd, plus može da se desi da izgubi sjećanje od sat dva prije napada a nekada i pola dana se ne sjeća šta se dešavalo.
Najgore je kod jakih napada što može da se uguši osoba, "proguta" jezik, ako negdje hoda može da spuca glavom u nešto jer je to kao balvan kad pustiš pa zvizne od beton.

Bavim se utakmicom ne brini. Trenutno sma u Elbasanu poyy

sta je dobro protiv bolova?
al jako nesto i da mogu ja da kupim u apoteci lagano

Kafetin.

kafetin brufen nimulid to sam prosao moram menjati kada zaboli glava :DD

ili da pocnem da ih smrcem :DDDD

панадол је добар за болове, само што оће да јебе срце мало, мени прескаче кад пијем то срање ал стварно престане те било шта да те боли

glava me boli imam one bolesne migrene tipa 4 brufena od 400mg sam pio i ništa se nije menjalo

ako ti ne pomažu ta tri leka onda je možda vreme da se obratiš lekaru, možda te jebe vid ili pritisak

migrene? diklofen, provereno.
doduše, najbolje muskularno...

Gde je andjelko jebem mu mater danima ga nema