Prijava

a nije nego nemam ni stampac u boji...

sta mu je to neophodno

pa da istampan blurovani pecat sto mi je deki preporucio

Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko

Lekarsko uverenje od sportskog lekara - šta sve podrazumeva ovaj pregled?

Krvna slika, ortoped, EKG i na kraju internista pogleda rezultate i da "mišljenje". Ovaj pregled je za rekreativce, možda je za trenere ozbiljnije.

Sportski lekar pregleda i zube. Visina, težina, pritisak, šećer, kiseonik u krvi, kapacitet pluća i EKG.

završio sam čkolu. ima neko na sajtu da bi jeftinu radnu snagu?

dođi u borču držim auto otpad

Pišem trenutno seminarski rad o Makijaveliju (na pravnom sam u NS). Napisao sam 3/4 teksta sam, sada bi mi samo trebalo da pišem o kritikama i analizama stručnjaka, ali nikako da nađem neku .pdf ili online verziju knjige, pošto fakultetska bibilioteka ne dozvoljava da iznosim knjige iz čitaonice i procedura oko izdavanja dozvole smara i traje 2 dana, pa bih vam bio mnogo zahvalan ako biste mogli da mi preporučite neku krtitiku, ili čak date svoje mišljenje o knjizi :)

Tupakovu analizu uzmi odlicno 100%

Peri d platapus hahahahhahah

Daj bre, Platapuse, ako već patišpanjišeš, uzmi lepo pričaj kako si išao u čitaonicu, to je ono kad odeš u čitaonicu i sretneš vrh pičku, a ne ovo: čitao sam pdf, imam seminarski, nov Word na disku baškari se. :(

Da li mogu da se prijavim na biro ako studiram?

Ja mislim da ne može, bar u BiH ne.

Pišem trenutno seminarski rad o Makijaveliju (na pravnom sam u NS). Napisao sam 3/4 teksta sam, sada bi mi samo trebalo da pišem o kritikama i analizama stručnjaka, ali nikako da nađem neku .pdf ili online verziju knjige, pošto fakultetska bibilioteka ne dozvoljava da iznosim knjige iz čitaonice i procedura oko izdavanja dozvole smara i traje 2 dana, pa bih vam bio mnogo zahvalan ako biste mogli da mi preporučite neku krtitiku, ili čak date svoje mišljenje o knjizi :)

U Bgu Narodna biblioteka ima sve, ali za rad unutar čitaonice. Dakle, odeš tamo, iz kataloga izabereš knjige koje ti trebaju, za pola sata stiže u čitaonicu i tu je preuzimaš, radiš u čitaonici, i posle je vratiš. Kažeš da ti je sačuvaju i za sutra ako ti bude trebala, i tako.

Pritom u čitaonici uči masa riba sa Medicine, Pravnog, Ekonomije, PMF-a, Farmacije, one sa FONa dan pred ispit, i tako dalje.