Prijava

Mislim da ništa osim SEMENKE ne piše na kesici hahaha

Uzmi razmuti sode bikarbone i deri po stanu

Hvala šomi i skočko, ću probam oba saveta.

pseto88
Kolko je tacno ovo za valjevo i sabac au

Molio si me da te izvedem u Va, imam svedoke, MOLIO!!
Za šabac se slažem

Ćirilični Šomi, moraš da izađeš iz tog Tasić i Radovan moda

Najbolje u onu prskalicu od tečnosti za prozore, nema druge.

Ako ne uspije to pojačaj rastvor sa par kašika alkoholnog sirćeta.

Nemoj pretjerati jer će izazvati reakciju i zapjeniće, pa da te ne iznenadi i napravi sranje po kući. Malo tukne isprva ali pomogne odmah, ja sam tako ubio smrad zapaljene gume.

Kako si zapalio gumu u stanu Skočko?

Nisam u stanu, već u sali, imali onu gumu da lupamo macolom, spletom čudnih okolnosti grijalica je zapalila čaršaf koji je bio preko gume. Ugasili smo mi to odmah al već je krenulo da gori i nesnosno je smrdilo al uspio sam ubiti sirćetom i sodom.

a možeš i prosto da okadiš tamjanom, ako se ne plašiš :)

зашто дука? свиђа ми се конкретно та форица па сам је употребио

гушим се на ову сцену

Al onda mi dosla zena i rekla da joj ne smeta dim nego miris hemikalija u stanu jbg

a možeš i prosto da okadiš tamjanom

Jes, pa on da krene da gori.

- шта смрди ово несрећо, цео стан је ко згариште јебено

-Zapalio sam semenke u rerni, znači jebena dimna zavesa u stanu. kad kupis jebene semenke koje su polupecene i nisu slane, znaci ostave ih zive da budu teže i stede so. Ja volim da budu onako dobro pečene, a sad su sve bele ko da su žive.
Zato ih ja uvek posolim i ubacim u rernu na 10min. Budu jebacki pečene i slane..al sad sam se zajebo. Ugljenisale se

http://replygif.net/i/333.gif
- а шта радиш сад

- uzeo serpu u stavio na ringlu, dolio vode i sipao lenor, nesto za brisanje stakla, onu tecnost iz ambipur osvezivaca za kola, mer, i neku radzu od dunje al ima ekstrat oseti se.

- е знаш како... ипак неће ово функционисати, идем ја код родитеља

Ma sve ok Šomili, Radovan je kao Džordan, ti si Kobi, a ja cenim forice od obojice

јао волим кад ме тако њежно зову, подсећа ме на неке лепе тренутке

haha šomi bio bi skroz realan post da su njih dvoje u prvih par meseci zajednickog zivota.

Tilmo svaka cast nek je sa srecom :)))

Ps nadam se da niste zaista u prvoj godini zaj zivota, ako jeste ne daj joj da se vrati kuci, vadi se na dete i to

Sretno

da li ćeš anzvati dete ćoki

Šta je sa Nišlijama? Džela kuva spermu, tilmo je peče a shomy23 je iz Lebane.

hahaaahhahahahahahahah
do jaja skech
do sad sam sto puta pitao sto puta dobio odgovor i uvek zaboravim tu pricu oko kuvanja sperme

eo 3 ili 4 dana sam do nocas tripova da nesto kompijuter mi pišti kad nocas ja se malo nagni pud kompa ono prestade ja se odmakoh ono nastavi i onda vidjeh da mi je desno uvo u pitanju
znaci nista ne radim i odjedanput mi u desno uvo neki zvuk se cuje nesto ka ne znam kako da objasnim to se cuje malo pomjerim glavu i ono prestane vratim je u polozaj od prije i ono opet pišti tako nedje 2 min to traje i prestane
nista me ne boli
zna li neko sto moze bit muka