Prijava

adidas patike idu uz sve.dole mozes neke farmerice, samo nemoj trenerku

(....KrajsleR...)
Ništa te ne razumem, napisao si nemoj, pa onda žemo šulja i tidže.

nemoj brate da licis na odbeglog cecena.

Pa da, farmerice plave. Biće to top.

nemoj zakopčavati košulju, neku urbanu majicu ispod košulje, farmerke i adidaske i urbano.

Koliko urbano uz srpsku maskirnu?

Urbano u fazonu slušam Hornsman Kojota i duvam travu rekreativno. Ne urbano Savamala fazon.

in su farmerice uz telo ako nemas takve onda ovako nesto sigurno imas
ovo ide uz sve zivo
http://s28.postimg.org/4coh025ct/47b0e36a10ede310f2c09de3d9088204.jpg

Da l' si realan? To se pita drugarica, a ne forumaši normalno da će te obući kao budalu.

Nećeš ni jebati ako se tako obučeš.

Sumnjam da ima nekog veterinara na forumu, al' možda mi neko može objasniti zašto se moja mačka druži sa uličnim psima i zašto je oni ne diraju, već nekoliko puta sam ih zatekao u druženju. Pitao sam jednog veterinara i rekao da će proveriti, al' se ne javlja. Zanimljiv je slučaj, al' kontam da će prestati da je tolerišu.

Ili je kurva ili cia, snajka, cia.

Ja ću ti pomoći druže Čule, pomogao si mi oko izbora garderobe.
Mačka ima pseće instikte, verovali ili ne, to je dokazano 1922. u Mičigenu. Pritom se u psećem društu oseća sigurnije i bezbrižnije. Psi koji ne diraju tvoju mačku verovatno nisu još uvek odrasli i ne žele da naude mački, nemaju motorizovanu mržnju prema drugoj vrsti životinja još uvek, dok ih recimo tvoja mačka prva ne ogrebe ili tako nešto.
Pretpostavljam da je tvoja mačka muško, ili?

Inače mačka je skroz crna, ima narandžaste oči, stara je oko godinu i po dana, i punija je malo. Druži se sa mojim psima u dvorištu, al' oni su dresirani da je tolerišu. Nije mi jasno kako je uopšte uspela da se sprijatelji sa lutalicama.

Ovo čisto ako nekom trebaju dodatne informacije.

ako posti onda je zbog toga ne diraju, ne znam čime je hraniš

Chule, tvoja mačka je definitno dominantna, samosvjesna ženka. Frojd bi to ovako objasnio: Psi oko nje nemaju dovoljan broj ženki u društvu, pa zadovoljavaju socijalni nagon tolerišući prisustvo ženke druge vrste. Ako je još prate i poštuju, to ukazuje da gaje visoko poštovanje prema tvojoj mački, a to upućuje da je ona jedna prefrigana, tj. moralno zrela ličnost (to dvoje je danas isto).

EDIT: To što se veterinar ne javlja, znači samo jedno: Mačka i njen čopor džukaca su odradili veterinara i spakovali ga u vreću, kako bi macina tamna prošlost i sam identitet ostali obavijeni velom misterije, što samo povećava rejting koji ona uživa među ćukama.

Kakva je za tuču?