Prijava

Ko je jocko jbt :/

особа са најдебљим ногама на свету (тешко да може да игра коло)
http://vukajlija.com/jockove-noge/724563

Ima li vukajlijaša koji može iz prve ruke da mi kaže kakva je lopta za futsal? Imam utisak da je manja, teža i mekša od lopte za veliki fudbal pa me interesuje da li sam u pravu i koliko se zapravo razlikuju.

Погледај под Težak k'o lopta za futsal. Ту ти је све фино објашњено, Агилни написао. И лајкуј успут:))

Jes pa da ispadnem laiker Laiker je nastalo od laik. A ja nisam laik već ekspert. A i mislim da Agilni nema vaku defku.

Hahah, pitaš vukajlijaše o lopti, to je kao da tražiš od Dragana Mrđe da ti izvede Bernulijevu jednačinu xDD

Sigurno je manjeg obima, i čini mi se da je teža, e sad, u kojoj razmeri - da ga jebem.

Jeste teža, četvorka, ne petica, manje odskače, nije mekša. Msm da je nešto manje od pola kg teška, ima teg u njoj. I ako si planirao da "kupiš malom jer je genije za mali fudbal", skuplja je nego "obična". Negde oko 4500 su one select lopte.

Za one koji nisu igrali s njom teško je da se naviknu, na foru zategnu punom i jedva dobace do gola. poyy

I ako si planirao da "kupiš malom jer je genije za mali fudbal",

Znaš kako kažu: švaleri prave samo žensku decu.
EDIT: Hvala.
EDIT 2: Gornja izreka je potpuno pogrešna.

Manja brt. Ima tegove. Ne oskače puno itd.
Veća od rukometne a manja od od velikog fudbala. Malo bliža fudbalskoj nije baš izmedju. Igrao sam sa njom. Drugačije je,

@Мачак у чизмамa

Pitaju me u mom kraju da li si ti moj dupli. Jesi li ponosan, ili ti je to ponižavajuće?

Za loptu sve sto je rekao dio samo da dodam da nema glanc na sebi da ne bi picila milion na sat

Jel ima negde neko ko prodaje origano zmajeve od papira jebene?

Ne verujem, napravi sam imaš detaljno objašnjeno na jutjubu.

Mislio sam da poklonim 1000 tih sranja devojci za dan zaljubljenih (japanska legenda), ali mi cimanje da napravim vise od 2, pa sam mislio da ima zaludnih ljudi sto to prave za pare.
P.s. napravio sam gresku u prethodnom postu nisu zmajevi nego zdralovi

javi se u inbox ako si zainteresovan
cena je 1000e

Ne bih dao vise od 2000 din za to, mada jbg, tesko da ima budala sto bi pravila to za 2 din po komadu, ne isplati se nikako. Propade ideja

Sto kaze Zlatan, sta imam da joj kupujem, vec ima mene