Prijava

pa jbg malikeru nije baš ništa već je 0.30(nešto)
jebeliga ako ima neko objašnjenje ako nema isto jebiga

Kako nešto maiku mu? a*1/e je isto što i a/e a ako je a/e=a onda je jedina vrednost a koja zadovoljava izraz a=0.

nem pojma jebe me to e totalno
u nekim zadacima treba da uvrstim e kao 2.70+- da bih video da li niz opada/raste
pa mi zato ovo nije bilo jasno

Ma zaboravi da je u pitanju e. Isto bi ti bilo i da je 2 i da je 3 i da je Pi...

da logično nešto sma se istripovao ono a u izrazu sam zaboravio totalno haha

- A? (Sha ima)
E... (Nema nishta)
Dokazano

Koja je fora da se zaključava svaka tema koju ja otvorim, a koja ima smisao, a one glupe ostaju?
Otvorio sam temu gde možemo kačiti jutjub likove koji pojma nemaju, a čemu ova tema služi pa je živa?
http://vukajlija.com/forum/teme/69511-neznoj-srni

Za one koje imaju smisao znaju da su glupe, pa zaključavaju. Ovim drugim još traže smisao.

ima pravo krajsler, zakljucavajte sva govna

Крајслере, ја блејим на овом форуму уз претпоставку да сте сви старији од 9 и по година, па ме занима како девојчица од 7 може да ти буде транфер?

Autor @Stevan, ne mora ona, može i onaj debeli litl monster, ima oko 15. Može bilo šta s jutjuba da se kači. Razumi me druže...

Људи, неко ми је отровао пса. Да ли је ко имао сличних искустава са својим љубимцима, каква је шанса да се преживи, опоравак, које су посљедице? Овај мој пас је мјешанац теријер, 13 година код мене. Јако сам забринут, тако да бих вас молио да не правите спрдњу од овога, ако ко има шта паметно да каже, хвала му ко брату.

Mom keru je komšija namrvio stakla i stavio u meso. Ako je to, što ga brže odvedeš veterinaru da ga uspava, to bolje.

Nemam nikakvog iskustva ali mislim da će onome ko ima iskustva biti od značaja i podatak čime je otrovan, ukoliko to znaš.

Skoro sam lečio mačku jer se najela otrova za pacove, jedva pretekla. Prošle godine isto tako drugov terijer najebao, imao sreće da pretekne. Mleko samo, ako već ne možeš da ga vodiš kod veterinara. Ako možeš - što pre.

Je l mu žuta njuška?
Nek popije 3 litra mleka ako oće

Није стакло, има класичне симптоме тровања. Сад како, чиме не знам. Јеси убио комшију? Мени тај по насељу ходао не би. Да ми је сазнати ко је и овог мог удесио, не би се лијепо провео.

Ume terijer da pojede pacova koji se naj'o mišomora, ili makar da udavi, možda ga niko nije otrovao, nego je od toga. Probaj s mlekom, u kućnoj varijanti to ti je jedina nada jbg. Ali bolje ti to nosi veterinaru što pre.

Bohore, jel žuta njuška ukazuje na neki konkretan otrov?