Prijava

Moraću to da probam, još kad bi bila fora da ti s' tog profila pare mogu ići na račun da ne ulazim uopšte u kladionicu, ma milina.

Pa mogu ici na racun u banci, ako na to mislis.

To je solarni senzor da može da radi na suncevu svetlost. Taj ne može vrv. Ako pitaš pa sta će mu ja ću ti reći da ima kola koja imaju prekidač ostavljen za grejače sedišta a nemaju grejače.

imas li u bmw ono dugme sto se pritisne i sacekas malo da se ugreje i izvadis ga i imas upaljac kao

Može pljuge paliti. Ili usijaš jako pa žigošeš jaja onome kome si dao šta treba a on tebi 80 evra nije

To, Bohore, palimo dužnike

Ili usijaš jako pa žigošeš jaja onome kome si dao šta treba a on tebi 80 evra nije

Jašta, jebeš mu mater

EDIT: Meridian je dijelio naloge tako jedno vrijeme. Napraviš nalog, dobiješ 660 dinara na njemu i milina xD

Imaš sad u meridianu februar akciju, da dobiješ 10% uplate pri otvaranju računa. Ali to (i pre tih 500 din. pri registraciji, i ženama za 8.3. 500 dinara i sl) su bonus pare, npr. odigraš sa tih 500 din. kvotu 1.2, pogodiš, i imaš 100 din. pravih para.

Daju i s vremena na vreme podsticaje neke, fazon jednom mesečno 200-500 din. bonusa, al ako uplaćuješ, neće tek onako.

I soker je dobar, mocart je počeo ne samo da divlja sa granicama igrača nego da menja i kvote jebo im mamu ja.

EDIT: Skroz je ret akcija ta u meridianu, ne važi svaki dan, fazon jedan dan za promašeni tiket dobiješ SOK, drugi dan vraća 10% uloga nedobitnih tiketa >200 din ulog, treći dan pri reg dobiješ +10% uloga, etc.

je li ovaj liči na Andriju Miloševića ili se ja tripujem
https://www.youtube.com/watch?v=r6yUZ0M2zss

ћао принцезо ;)

Oću da se registrujem u kladži, d' otvorim račun da mogu da se kladim online. Koju preporučujete?

Nijednu. Bolje pij drogu, zajebi ovo govno.

"Vukajlija.com. Da li ga posećujete? Ima mnogo jakih provala!"

Balkan Rock Forum | 13. Jun 2008.

Sto ova mrtva vukajlija ne dozvoljava da se promeni avatar?
502 Bad Gateway

nginx/1.4.6 (Ubuntu)

JEL SAMO MENI NEĆE DA PROMENI AVATAR? ODKUD SAD ODJEDNOM OVAKO?

JEL SE DESILO JOŠ NEKOM? DA OBRIŠEM KUKIJE?

Kurac, i kliner ovaj CC i onaj od 360 total security sad je
500 Internal Server Error

nginx/1.4.6 (Ubuntu)

I meni to piše

500 Internal Server Error

nginx/1.4.6 (AbiolaDauda)