Prijava

Btw, evo drugi put citam post i nikako da povezem prvu recenicu sa ostatkom teksta

I onda mi kaže, znači nije mi prepisala nego rekla, da kupim1. tantum verde, 2.neki lek koji je obican fiziološki rastvor, 3.pa onda neki probiotik za bebe

Da srbendo, objasnih u prethodnom postu, al evo brojkama razdvojih i onaj prvi.

Mislim, boli me kurac, a i kontam da će svako za dete da kupi šta kažu. Ali je l realno da ovo ide do tog nivoa da bebama preporučuju nepotrebnw lekove da bi ih farmaceutske kompanije vodile na Bahame?

A izvini brate ako sam te namucio nisam imao za cilj to a malo losije sam procitao izgleda hhah cak sam se iznenadio malo da je ovo bilo u postu,ja to nisam procitao xd
Odgovor: ma sve je moguce tilmo

Ja sam gledao kako pijanog lika sutiraju nogama kotrljao 10 metara stepenicama

Na severu stadiona rajko mitic

Ima li neko da je pedijatar ovde, ili da mu je neko blizak pedijatar. Da mi pogleda one jedinice sa analize krvi.

Pogledalo mi je njih nekoliko ali mi treba jos neko misljenje.

glupo mi da pitam.297 puta je napisano,al nisam upamtio.nisam imao ni potrebe,nisam imao mrava.seltike mislim da si ti pisao.pisi opet plizzzz

talog od kafe, cimet i bebi puder

Thilmo, ako temperatura kod klinca od 7 meseci prelazi 39.5 tek onda se racuna da je to temperatura. Ako ima do 39, ne preporucuje se nista osim kreme za zube i to je to ako su zubi, a to najprostije provalis sto obrazi imaju crvenu fleku.

Kako detetu meris temp? Preko uva ili toplomer u dupe? Druga metoda daje visu temperaturu za 0.5, tako da tek od 39.5 treba da se koriste cepici i sirupi.

Da ne razglabam i serem ovde, treba tu jos podataka, da li je dete slinavo, da li kaslje, da li deluje pospano i umorno. Ali racunam da su prosla 2 dana od tad, ako dete i dalje ima temp, napisi da li kaslje, kako spava pa da vidimo.

Btw, doktori su specificna fela, oni moraju nesto da ti napisu da kupis od lekova, kad bi ti rekli da ides i da sedis mirno na dupetu kuci oterao bi ih u kurac naravno i nikad vise ne bi dosao kod njih.

Sve najbolje i javi se.

Ima i u poljoprivrednim apotekama neka kreda za mrave, nađeš gde ulaze u kuću i naškrabaš tom kredom. Neće više ulaziti jer ima neki kurac koji im smeta a ti samo obrišeš posle ne ostavlja tragove

Kosmo jel lekove prepisuješ iz Pelagićevog narodnog učitelja?

Sanitarni, jesu li crni ili žuti mravi?

Ako su crni kupi prašak MORTOX.
Ako su žuti, Vilotrin 10.

I jedan i drugi preparat jebu kevu brutalno.

Ja znam jer mrzim bube najviše na svetu i istraživao sam.

Haahhahaua oplakao sam seltikov recept

kako se zove ona tema gde je neko tražio da mu predlažemo ime za rakiju ?!

Potvrđujem ovaj recept sproću mrava. Pseto, i sam se otkinem od smijeha kad god dam recept nekome, al djeluje, jbg.

hvala ljudi na odgovorima.
tilmo,mislim da imam taj prvi prasak.
iskren da budem,nisam ni obratio paznju na boju.samo pospem po njima prasak ili?
pojma nemam odakle dolaze.