Prijava

ipak to što tražim nije na ovoj reakciji. znam da je stevica negde rekao nešto kao: "prilazim devojkama i govorim im da imaju dobro dupe i sise šta me briga" i valjda kao da na bazenu gleda u dupeta devojkama i ono "imam pravo da uživam u životu i tu nemaš prava da mi to zabraniš". šteta to da propadne moram naći nekako

Trebalo je odmah tako da kažeš, SokuOdZove, ovako je izgubljeno dragoceno vreme

STEFČO DAJ LINK GDE SI TO REKAO TI MORA DA S SEĆAŠ OBEĆAVAM NEĆU TE ZAFRKAVATI MNOGO ZA OZBILJNE STVARI MI TREBA PITANJE ŽIVOTA I SMRTI JE

nisam znao prašćaj

hahahaha e jeste ovo svaka ti dala bog će ti platiti

Hahahahah jebemti sunce.

NASLOV U KURIRU:
VRAĆAJ PARE! DOBROĆUDNI GENIJE SPOPADA DEVOJKE PO BAZENIMA!!! (FOTO) (VIDEO) (CAMEL TOE)

Jel ima neko da se razume u telefone,da mi kaze koji je bolji od drugog?

Hocu da uzmem u mtsu neki, a ne bih da se zarobim na 2 godine sa nekim sranjOm, pa bih da sibnem u pvt par komada da mi kaze misljenje...

Stavi na temu mobilni telefoni pa ce ti napisati vec neko.Jedina preporuka koju imam je da izbegavas lenovo.

Kako da kupujem one kindle knjige na amazonu? Funkcionise li to uopste kod nas?

Ja ti ne bi znao.reci ali znam ko bi mogao dovoljno je da okrenem jedan broj drug mi je haker ako hoces.pozvacu ga

pricao je neko o tome, najbolje pitaj na onoj temi za knjige

Je l vadio neko ličnu kartu nakon što je izgubio, čipovanu? Kolko košta i koja je procedura. Guglo sam al sve neke uopštene smernice.

Nek puše kurac mamu im jebem.

Zbirno 2000 mislim, nisi sad u obavezi da se cimaš za državljanstvo i izvod, to bi trebalo oni da dobavljaju, 1150 otprilike za obrazac LK i taksu ili kako već zovu, nekih 800 za oglašavanje lične karte nestalom, i ne budi lud, zakaži.

Pa danas je izgubio. Dali mi neki br u SUP-u da zovem ako je neko vrati.

Kao da sačekam par dana. Nije to neka cifra 2 ili 3 hiljade, al bi se živ pojeo da mi naplate više nego što je regularno vađenje lk, a to sam očekivao od ovih pedera derikoža.