Prijava

Sad citam njegov post, čovek celu Ikeu ima u rancu. Ključevi za lisice su najmanje problematični

Pricinjava mi zadovoljstvo sto ste pazljivo procitali.:) Kljuc je pozlacen i okacen na unutrasnji ziper sajlicom i ima tu duga prica ali nista hapsenje i S/M. A moze i da otkljuca lisice za ne daj Boze. Nikad se ne zna gde mozes da naletis na neku zensku sa Valdemar seksualnim porivima.

Ps, nema na cemu brate. Tu smo da se pomazemo.

Ja sam skroz suprotno orjentisan. Mrzim bilo šta da imam kod sebe. Pare su mi u džepu a mob i ključeve nosim u ruci.

Dokumenta nikad ne nosim sa sobom.

Smrdi mi malo ova torbica kineze, cime da je prebrišem da uklonim smrad

кога боли курац за твоју торбицу друже

nemam nista protiv torbica i to da je kao pederski, al ja patoloski mrzim da vucem nesto na sebi, osecam se ko da vucem ranjenog druga sa bojnog polja ako moram neku torbicu sa stvarima da nosim.....ne podnosim ni u dzepovima da imam bilo sta osim pare da stavim, telefon nisam u zivotu stavio u dzep nego ga nosim u ruci....a kad bi morao ovako evri dej keri da nosim neke stvari tipa 20 kljuceva, dokumenta, noz, telefon naocare itd itd bukvalno bi verovatno umro od stresa, najlepse se osecam kad nemam bukvalno nista kod sebe osim para nesto u dzepu i telefon zato sto mora da ga nosim....a inace kljuc od kola redovno drzim tamo de se sipa gorivo u onim vratascima ili ga jednostanvno ostavim na tocak onako s unutrasnje strane, samo da imam sto manje stvari kod sebe

edit: posedujem nekoliko original torbica skupljih i lepsih od ove pijacarske koje je nas forumaski drug kupio posle debele stednje

Zna li neko dobar proveren sajt za kupovinu avionskih karti?

Pa zar ne ides direktno preko avio kompanije, wizzar, rayanair i sl.

Ćilmo aj ne blamiraj se nije ti to autobus da kupuješ kod konduktera

Ko je beše otvarao onu temu da ga isfotosopiraju kao nirvaninu bebu?

Daj link do teme ako imas

Svrha Art televizije?

Da li koristite 4 chan ili reddit?

Која је процедура када истекне лична карта?