Prijava

Uplata na dve uplatnice od 1150 dinara ukupno, zakažeš termin, završiš za 5 minuta dok ostali gubavi narod crkava od muke jer je nepismen i ne zna za zakazivanje, sačekaš desetak dana i odeš da podigneš novu LK, a staru ti poništi i da izbušenu, te možeš da je natakneš na privezak od ključeva npr.

Koji li put pišem ovo u poslednja 2 meseca.

Ne znam koja je debata u pitanju gledam perl harbur na foxmovies i divim se lepoti kejt bekinsejl u hd rezoluciji pozdravi kući druže sve najbolje ti želim kako ti je šveca hehe

Evo upravo japanci poleću da jebu majke merikancima sad

Bilo bi zanimljivo pitanje za trampa u debati kako bi rešio japance i sačuvao perl harbur

Perl harbor isto prevara jebena klasican 9/11 kad cujes price amera reko bi japanci spalili celu zapadnu obalu pobili milione, ono kurcic jebeni, ali svakako za ljubitelje kejt bekinsejl verujem da je film poslastica
Ugodan ostatak veceri zelim, odo u krevet pa se cujemo

Uplata na dve uplatnice od 1150 dinara ukupno, zakažeš termin, završiš za 5 minuta dok ostali gubavi narod crkava od muke jer je nepismen i ne zna za zakazivanje, sačekaš desetak dana i odeš da podigneš novu LK, a staru ti poništi i da izbušenu, te možeš da je natakneš na privezak od ključeva npr.

Koji li put pišem ovo u poslednja 2 meseca.

Фала, знао сам да и од тебе има неке користи.

Thilmo
Torbice su tako gej da ne mogu da opišem.

pre 5 dana

Firma nam kupila torbice koje moramo da nosimo.

Firma nam kupila torbice koje moramo da nosimo.

Šta ste vi, mladi izviđaci i izviđačice koji prodaju kolačiće iz kućne radinosti od vrata do vrata, pa u sklopu uniforme morate da nosite torbice?

firma nam kupila burkini koji moramo da nosimo

Ma neke gluposti nosimo kad postavljamo reklamni materijal, trake, makaze, marker, cene i sl.

Mada sam ja to i izbacio i nosim samo tablet.

Al opet nosim gej torbicu, sramota me od ljudi.

Ja pito neke devojke koliko im koštala najskuplja torba koju imaju i nijedna nema skuplju od moje. Jes da svaka ima po nekoliko a ja samo ovu jednu furam, ali i sam sve više sumnjam u svoju heteroseksualnost.

Čini mi se da si od onih..

A brt, kožna torba, made in UK. Sliko bih je, ali to mi tek pederski.

generalno se previse razglaba o torbicama u poslednje vreme.
bila ova parada i to
ne bih rekao da je koincidencija

hehe ukazuješ šaljivo na povezanost gejeva i torbica jer gejevi nisu pravi muškarci a i spika o torbicama je za žene, lolo stari

Je li homoseksualizam bolest ili samo varijacija?