Prijava

Slikaj, prove. Ne sprdam se, šta me boli kurac da l' će neko poput tilma reći da je nošenje torbice gej, a onda nabiti cigare, telefon, ključeve, novčanik, kondome i sl. u prednje džepove pantalona tako da štrči kao kurac dečaka od 15 godina, daj da vidim našta liči.

Imas li neko objasnjenje ili trolujes?

Pogledaj pretposlednju sliku, kako je šiveno. Krivo i isprepletani konci. Svi jači brendovi imaju profi mašine za šivenje i vez im je prav.

E sad, nisam ja neki stručnjak. Al to mi zapalo za oko.

Sa druge strane koža deluje kvalitetno.

A što pitaš to uopšte?

Kvadrat nad hipotenuzum jednak je zbiru kvadrata nad katetama
http://s22.postimg.org/vfar6e54x/Screenshot_2016_09_27_18_54_05.png

Ovo sto je izvezeno guci moze i moja baba da izveze. I to pokojna stana a ne ziva snezana

Ako naidje marko moze da vam isprica jednu finu pricicu o original parfemima u guci xddd

Kao original parfemi na plaži koje prodaju crnje, kupiš pet različitih za po 5-10€, a svi isto mirišu.

Ma nisam to ja nego nego lik sto prodaje. 2000 trazi

U pravu je Tilmo, nije original.

Svaka guci muska torbica ima utisnut print na kozi. Ili onaj dijamant patern ili guci logo. Takodje ima metalne rajsfersluse ne plasticne.

I guci torbica, makar i sanirana, ne kosta 2k dinkica pa da se obesis.

A istono rece tilmo provali unutrasnji sav jbt

Au komedije jebo majku, lik mi poslao beksom stvarno ovo, ja mu prethodno napisao da necu a on nije ulazio na vajber. Neprijatna situacija sto ce morati da vrati nazad

Pa dobro, za 2 hiljade je milion puta bolja od one banetove što je platio 1400din.

Ne vraćaj je. Mi smo samo rekli mišljenje da li je original.

Pa dobro, za 2 hiljade je milion puta bolja od one banetove što je platio 1400din.

da, probaj neku razmenu da napraviš sa banetom

Ma vratiću je, daću mu 200 za poštarinu i kupim lepo novu u bati ili moni, ovo guči, armani to sve ciganjske kopije