Prijava

Hahahahahah jebeš li me? Šta te boli kurac šta ona hoće, ti si muško, vodiš je na piće u najbolji kafić pa posle zavisi od toga kako se veče bude razvijalo. Najbolje da ćeš je voditi na bilijar, jesi debil?

ajde ko se bas dobro razume u foto sop ili to menjanje slika neka mi se javi pvt.

Da li neko ima polaroid aparat? Kako funkcioniše to sa punjenjem, ima li da se kupi, koliko košta itd?

''Strah je iracionalna kategorija''
Sta znaci to?

Pa msm zato što se svaki strah zasniva na iracionalnim idejama i čim ga racionalizuješ tehnički se više ni ne bojiš - moja interpretacija ne nužno tačna.
Jer recimo strah od zmija: dobijaš iracionalne ideje da će te ugristi, otrovati, da ćeš umrijeti a ako ga racionalizuješ: da postoji lijek, da u tvom okruženju ni nema uopšte toliko zmija a kamoli otrovnih - tehnički više nemaš razloga da se plasiš

Bitno je i da ne postoji urođeni strah, već samo onaj koji ti ukucaju u glavu sugestijom. Npr. strah od zmije, od promaje, uješće te pas, ne mazi mačku - to je sotonin ljubimac, batine ako dobiješ keca itd.

Pitanje agama i knezovima fejsbuka, koliko bi koštala neka stranica na toj židovskoj izmišljotini za ispiranje mozgova? Fazon 10k lajkova, dvaes, pedeset, sedam milijardi....

Rabin Šloma zna odgovor, to su njegovi :-)

nije strah iracionalna kategorija.strah je genetski usadjen i sluzi za samoocuvanje.skoro sam citao nesto o tome ali nisam nista zapamtio mislim da je pisalo da se u modernim vremenima pojavilo jos vise strahova valjda zbog culnih nadrazaja i dinamike.a strah od zmije je realan strah, koliko je ljudi umrlo zbog zmije a npr ima neko se ne plasi zmije e to mi nije jasno, ja se plasim zmije i konja.zmije zbog odvratnog izgleda i otrova a konja zbog velicine i snage otkud ja znam sta se vrzma konju po glavi moze da se desi da me sutne iz cista mira a to kad bi se desilo nedaj boze, mislim da bi bilo mnogo gadno

a što bi te konj šutnuo?

otkud znam.covek mora da ima neki strah.

Konj je realan strah zamisi da ti utera onu kurchinu

znaci ti se plasis velikog kurca..jel ima neki razlog?

I još nešto, kako se baš prvo za kurac uhvati od tolikog konja i mnogo veće opasnosti koja ti preti od npr njegovih kopita, latentni homoseksualče Bomby a.k.a. Sandokan MC?

Pitanje za liberalnu levicu vukajlije. Ako su svi ljudi jednaki, tj ako su crnci, arapi, muslimani uopste jednaki sa belim hriscanima, kako to da upravo rase i nacije koje se smatraju nižim od belih hrišćana dolaze u naše zemlje da traže leba? Pa čekajte jebem vam mater, ako niste gluplji od belaca zašto ne napravite uredjenu državu poput Nemačke, Francuske, Britanije? Dakle, da bi izbeglica iz Sirije dobila šansu da živi u Nemačkoj, za mene bi ovo bili uslovi:
1. Da se odrekne islama i svega što ide uz to (znači nema oblačenja u ona muslimanska sranja nego normalno)
2. Obavezno poznavanje nemačkog jezika napredni nivo
3. Obavezno poznavanje nemačke istorije, kulture, tradicije
4. Pismena izjava da su Nemci veci narod od Sirijaca i pismena molba da se izbeglica primi u drzavu kao gradjanin drugog reda
5. Diploma sa zavrsenom srednjom skolom

либерална левица вукајлије се сад сигурно повукла да заседа. не верујем да ће излазити са различитим ставовима.