Prijava

Takođe, ne razumem zašto se narod (ne mediji) lože na te priče o šupama u Savamali, kad bi realno mogao Coi i ekipi da šukneš za bilo šta, ali bukvalno bilo šta; ovako ispadne da smo mi tipa Lihtenštajn pa nemamo drugih problema sem tri kućice (sada bi neko rekao da je to upravo i plan, jelte captain obvious)

sbb 50 din skuplji od nove godine.
mislim, kada smo vec kod stvari sto zivot znace.

POKRADOŠE OVAJ NAROD

Где је и шта ради Тања Бањанин?

narezuje filmove i prodaje kod spensa

Kosmopolita koji ti je kurac, sto mi zakljuca najnormalniju temu?

Sto se teme tvoje tice, evo zanimljivog klipa, kacio ga je mussashe ranije cini mi se, bas relaksirajuce
https://www.youtube.com/watch?v=nCKkHqlx9dE

kako normalna koga jebeš ti, koji ti bio naslov teme?

Pa nisam mogao u sekundi da smislim naslov, dvoumio sam se izmedju "priroda" "zivot u prirodi" "prirodnjaci" ali mi sve nekako debilno zvucalo, pa reko promenices ti naslov teme

a bilo ti hitno da otvoriš?

Znam da nema smisla sad da pitam ali sad sam prao sudje pa mi palo na pamet kako misljenje vukajlijasi imaju o tome kada na slavi zateknu prljavu casu npr, ne bas prljavu ali nedoboljno opranu da izgleda kao da je masna ili da su salvete kao da je neko istresao iz dzaka i tako neke elementarne stvari pri serviranju slavskog stola. Da li je najvaznije da je domacin veseo a sto marginalan elemant dogadjaja ili je ipak bitno da je sve tip top podrazumeva se neocekujuci sad nula atoma prljavstine i origami zdral u tanjiru

Jel neko sa vukajlije admin tonusa?

Armin mislim
Putinka sig

Aha. Pa vidim pickaraju se sa puyom pa ne znam
jel sprdnja ili stvarno.

to su se papetu nesto zamerili, ja nista tamo nisam postavljao vec 2 meseca