Prijava

Verovatno je Radule (Vladimir Radusinović)

Eh, onda nemam pojma. Gledao sam i njihove arhivske slike i najviše mi liči na njega. Pop nije, nije ni Pećinko (barem nije u spotu) a čisto sumnjam da im je dolazio gostujući pevač, tako da....jebiga.

http://image.prntscr.com/image/75d2609b878b4152a698eb02682e4461.png

Је л' овај банован за ово:

http://vukajlija.com/forum/teme/71628-vukajlija-logo-cendzing?strana=5#post_3689662

Па је л' вас није мало бар срамота, пази ти што се то осилило

Zagubili mi se tabovi sa posterima i reakcijama. A nisu bili tol'ko mali ;)

Virus neki sig. Refrešuj stranicu web.

Za Boga Oca Sapsitelja ne znaju.

http://vukajlija.com/forum/teme/71628-vukajlija-logo-cendzing?strana=5#post_3689662

Па је л' вас није мало бар срамота, пази ти што се то осилило

Hahahaha kakvi bednici

zašto ovaj sajt postoji i u 2017oj?

Ovaj sajt treba spaliti napalmom sa sve kajzenom i svim jebenim modovima koji su banovali ikada ikoga. Jebo vas otac napaćeni u pičku

Jbg, Mrvice, šta ćemo sa onima koji ne podnose napalm, nisu modovi, nisu banovali nikada nikoga, nemaju oca (ili imaju, a nije napaćen), i koji nemaju pičku za oca navedenog u dispozitivu?

Ostavićemo slobodnu interpretaciju, suština je da ovaj sajt treba dumre

e bohore prestani da budes supak i da se spustas na ovakve nivoe ili bar reci baba kosmopoliti da ne odlucuje u tvoje ime.....jel realna stvar da neki prenebitan lik za kojeg niko nikad nije cuo bude banovan jer ti je rekao da jedes govna???

dokle planirate ovako da se silite....ne znam sta pokusavate osim da navucete gnev svihlikova za koje i sami znate da necete moci ovako jadno da postupate i da vam nece ovako lako ovako prolaziti ove stvari....znam te dovoljno dobro da nisi bedan tako da ces traziti da se banuje neki prenebitan lik jer ti je reko da jedes govna jer mozes da ga napusis kako hoces da ne zna kako da odgovori, nego ga je neko od ovih tvojih degenerika banovao zato sto imate taj prepoznatljiv cirkldrk medjusobno da se branite i dopunjujete...al ovo stvarno nije niciji nivo ko je duze od tri meseca na vukajliji da za ovakve stvari banuje i ovo vas samo degradira prestanite da radite ovo....

jebem vam sto majki u picku da vamjebem i ko je banovo ovog jadnika pericu zbog ''jedi govna'' jebem mu i decu i sve unucice i kucne ljubimce slepcu prejadni

duvajte kurac vi sto glumite sad neku silu po forumu ste bili obicne carape u vreme kad je ovaj sajt bio sila i dok smo neki od nas bili Nike duks vi ste bili wink carape i sad ste poceli da glumite neku silu na nekim bednicima koji ni nemaju kapaciteta da vam odgovore niti imaju ikakvu poledjinu i na njima se kurce neki likovi koji nikad nisu smatrani za bilo sta na ovom sajtu...
prvi sebe ne smatram za bilo sta na ovom sajtu al sam uvek smeo da kazem svoje misljenje i nikad se nisam guzio u neke grupacije koje ce dolaziti da mi cuvaju ledja kad se sa nekim sukobljavam, a vi sto to radite ste bednici i popusite mi kurac prenebitni ste i uvek cu se vama supcima i devojcicama koji smete da iskazete misljenje samo kad ste u masi, suprotstavljati i necu vam dozvoliti da glumite neko kvazi mudo jer ste ustvari supci i glumite silu na nekim supcima od likova koji ne znaju da kucaju po tastaturi...a u stvarno vreme ste bili najbedniji i najnecenjeniji cekaonicari vi jende obicne dlake sa muskog cmara, ma niste ni dlake sa cmara nego ste zhirovi obicni na ulici u nekom parku

ovo sto se desilo da jedan neki tamo ''perica'' bude banovan jer je rekao bohoru da jede govna je mozda jedna od jadnijih stvari koja se desila na sajtu....plus obrazlozenje neko u fazonu moras da imas barem krunu da bi nekom rekao da jede govna...a prvi ti bohore si dobio te krune preko ortackih veza a ne zbog super kvalitetnih i duhovitih defki...a evo i ja nemam te krune i kazem vam svima da mi ne samo jedete govna nego i da mi pusite kurac i kad god ocete da se napusavate supci 1 na 1 izvolite i prozovite me i dobicete solidan odgovor, pogotovo vi sisice koji smete samo da napadate kad ste u nekim grupama i kad je tu neko ko ce da vas brani vi jedna prepelicja jaja obicna

Svi mi koji smo ovo citali 2011 :) ')*