Prijava

Ako ima manje od dve do cetiri raketice onda nije prob.

Nek preleti preko granice, a onda samo daljinski unese xD

Nemam pojma ima cale nekog ortaka koji dolazi par puta godisnje i ljudi mu narucuju razna sranja preko amazona i ostalo.Ja sat kad sam narucio,doneo ga je bez kutije,mislim da ga je mozda i na ruci proneo.I ostalo,vek raspakovano kao licni prtljag nosi.Al to su stvari male vrednosti,mislim da dosta drkaju ameri

Sreca ti je to radj jbg. Na koga nabasa. Drugar isao letos na W&T kupio sestri sat, sklonio kutiju i sve. Kaze carinik ovo ti je zenski sat. Kaze on kupio sam sestri. Pita posto. Kaze drug 20$. Carinik odlazi i vraca se posle par minuta kaze nije 20 nego 80. Nemoj da ti se ponovi. Ovaj moj se skenjo lolo

A drugi drug, studira matu u kini. Doneo neku mehanicku tastaturu, u prtljagu, u kutiji neotpakovanu, rec mu nisu rekli.

Tastatura preko 200$ kosta...

kolko ozbiljno proveravaju ručni prtljag, jel smaraju za tehničku robu mnogo, da ne odrape carinu, soma dolara košta ovo jebiga

Nerealno ozbiljno, tipa vade lap top iz torbe. I to nasi a ameri tek imaju te traume tako da kapiram da su gori. Mozda je i do moje sumnjive njuske ali mislim da nije

Pa da kina,kakve veze ima sa amerikom

pa ima veze, u oba slučaja će naši ljudi da naplate carinu

ništa, jebiga, nek proba na mufte, 'kupio sam da snimim kako mi je bilo u americi bla bla', ako ne ide, nek bude spreman da plati, ako može da plati drona soma dolara, može i carinu

Moze dron ali da imas potvrdu da si albanac koji je krenuo na tekmu sa srbijom.

Tilmo veceras si samo 5 prebednîh fora bacio a o tome da re razumeš u sve neće ni da pričamo XD

Koje fore. Ja sam ozbiljan.

Zasto su gejmeri,programeri,matematicari, i bilo ko ko dobro poznaje racunare marginalizovani u drustvu na neki nacin?

Jer su, u velikom broju, asocijalni.

Zato što su detaljisti, a to raja ne voli u svakodnevnom druženju.

Pa obično su čudaci i nisu dobri za druzenje. Ne vode racuna o oblacenju, o fizickom izgledu i to.

Vucibatine asocijalne.

bitno da se ovde okupljaju oni koji nisu asocijalni,detinjasti i cudaci...
jos i istancan ukus sto se tice odevanja.
i lepi svi

Pa to ti kazem, izutev mene i par ljudi, ovde su ti svi takvi. Xd

Thilmo
Pa to ti kazem, izutev mene i par ljudi, ovde su ti svi takvi. Xd

visa sila ti nije dala da napises "izuzev" pravilno :p

gopro i slične kamere kad bi se kupile u inostranstvu jel bi pravili problem carinici?