Prijava

atomski mis
Kakav to mislis stil oblacenja?Pa ja brate da ti kazem farmerice samo kada izlazim uvece u grad

https://s13.postimg.org/kvpcyeo87/Screenshot_2017_02_21_10_49_01.png

Evo sa slike sto postavih, ovi su neki prvaci u mazematici i ti kurci.

Sasvim ok za srednju školu

Pojavljuje se dosta sponzorisanih objava na internetu za neke trejding aplikacije, kao poslovanje na berzi kupovina akcija šta ti ja znam. Jel probao neko, jel puko pare, kakvi su utisci?

Tilmo tatin sin i ima love hahahahaha daj atomski mis nemoj me jebati

Inace ovi klinci izgledaju skroz regularno za neku gimnaziju ili ets ili tako nesto, cak ni ne izgledaju previse streberski

@atomski mis: pokusavas sada da skines anatemu sa vas programera ili koji si vec kurac al brt ne radis nista korisno veruj mi. Potpuno je tacno da se programeri druze uglavnom sa programerima i tu se osecaju najsigurnije, zato su asocijalni. Ti cak nisi uspeo da nadjes ni devojku koja nije iz tog miljea zar ti to ne govori nesto? Kad sednes negde sa programerima ne razumes jebeno nista sta pricaju a kad programer sedne sa neprogramerima frka mu je da kaze bilo sta pa samo cuti. Jbg brt tako je kako je (ja sam inace bas ono ljuti haker hakujem pentagon i to al kad me ne mrzi naravno)

Prvi put da se složim sa prodavcem svete zemlje.

U stvari oba puta jbt, nisam tatin sin nego sam morao sam da se izborim za sebe. Sad hvala bogu lepo živim, šteta što nisam imao neko njivče na kosovu, dosta bih ubrzao proces jbg.

Kad smo kod kosovara, sećam se doselili se neki sprat ispod mene, prodali isto neko imanje al ne puni kao pseto.

I ja im pomagao na pocetku, kupovao od njih pirinac i te gluposti sto dobiju kao pomoc, nije mi trebalo al aj da im ucinim.

Elem, proda on jos neko njivče i kupi jos jedan stan, seli neke stvari i posto su ih svi izbegavali on me zamoli da mu pomognem.

Preselimo mi to za cas i on mi daje 20e. Ja kazem ma jok, pa pomogao sam ti a on ce "Uzmi, bolje da dam tebi nego nekom ciganu"

Haha, vidis kakvi su to ljudi, taj siptarski mentalitet ne moz da im izbines.

Kako si ovo prepičao, Tillmo, brate, kao klinac kad prepričava prvi kontakt s crncem na ekskurziji

I ja im pomagao na pocetku, kupovao od njih pirinac i te gluposti sto dobiju kao pomoc, nije mi trebalo al aj da im ucinim.

Ovo je toliko neistinito da moze tema na forumu da se otvori za ovaj post

Ja sam dobar čovek i pomažem ljudima.

nije to ništa, jedan moj prijatelj je jednom...

Pseto nije prodao nista dole na Kosovu, al evo moze on i sam da ti potvrdi to

Maestro, sto obrisa post gde je tvoj ćale trebao da usvoji šiptara ili tako nešto?

Ne, ozbiljno, mi smo post pročitali, bolje ga napiši opet jer ćemo mi svakako da ga prepričavamo onako kako smo ga zapamtili.

Tilmo koliko si imao godina kada si kupovao pirinac od nekoga da mu pomognes?

1) ti si koristoljubivo govno i ako si(a nisi) kupovao pirinac od njih to je bilo jer si prolazio jeftinije, prica o humanosti tvojoj je stvarno nepotrebna.

2) mozda je tvoj cale/keva/baba kupovala pirinac to bih poverovao

3) kuce dole su se prodavale do 98-e godine, znaci DO tako da mi stvarno nije jasno kako je neki debilko iz nisa sa max 10-12god kupovao pirinac

4) za selidbu ista spika, sta si radio otvarao im vrata dok nose kauc?

5) covek je ispao kul jer je klincu dao 20e

Pa to Rađ. Ja sam zapamtio da je trebao da prizna nekog šiptara, da uzmu svi isto prezime pošto šiptar nema nikoga, pa da svoju lozu on nastavlja preko Maestra.

A šiptar mu daje svo imanje kao nasledniku.

Pseto brate, to sto si me video na fejsu da sam mladolik ne znaci da i jesam. Ja sam matora drtina, tako da sam '98 imao dosta vise godina od 12.

Al opet to nema veze, sta ai se uhvatio za taj pirinac jbt. Ili ti je krivo sto se ti nisi tad setio da prodajes. Xd

Dobro koje si godiste? I nije 98e nego DO 98e kod mene spinovanje ne prolazi