Prijava

Solidna boja nema šta, vrati im u prodavnicu neka jedu pička im materina

pa da si zavrsio ko sav cestit narod medicinu za 6-7 godina znao bi da seciras i vidis pod mikroskopom sta je problem. Ali se tebi zurilo da zavrsis za 3,5...

Hahahh ovaj sa rokom dosta bolji

To je onaj pecat jestivi sto lupe na meso pa ti zapalo jbt odlicno je to samo prcaj xd

ahahahah e jebem ja njima mater, ne smijem jesti
bacio sam :D

ovo ko armin da je skupio šaku i spustio na sto pa slikao sa strane hahahahha

Hahahah prosirene vene od nervoze

Ovo hoće da se desi kad popusti vakum pa krene da buđa, ili se neki začini pri mlevenju ne rastvore. Al ovo ovako još video nisam, a nagledao sam se svega. Ovo je neka rakčina jebena.

Elem, da vas nauci brat tilmo nesto, ove kobaje spadaju u grubo usitnjene kobaje, sto znaci da mesko mora da se vidi, i da bude do 80%mesa

Kao kad pravis domacu kobaju, sva se crveni.

E ovde na slici ovih par crvenijih delova je meso, ostalo necu da ti pricam sta je. Lolo
http://oi66.tinypic.com/zt8byv.jpg

Kupujes golfa a stedis na hrani, klasican bosanac jbg.

levi kolutić kobae počelo da plače jer neće biti pojeden :'(

a nagledao sam se svega.

Pa normalno kad radis za zlatiborac haha

Srpska kobasica je najjadnija od kobasica.

Pa jadnije su one fino usitnjene, sto ljudi kad vide homogeni presek misle da su bolje. Xd

Virsle, cajne, rostiljske kobaje i to.

Doduse, to je samo kod nas, realno bi tu trebalo svejedno da ima puno mesa.

Al ova makaronceva je nesto najgore sto sam video, ovo neki musliman pravi da blati srbiju garant. Xd

Ne znam, ja te jedem, al ove srpske ne jedem

Umrijećeš svejedno.

Ma ja jedem kranjske kobasice koje su realno najbolje, no nije bilo jebem ti zemlju

Jel da da su kranjske.najbolje? Bar su meni najbolje

Pa kranjska i jeste najbolja, tj ono sto sam pricao o 80% mesa. E sad, Kras je verovatno dobra, mozda jos neka.

Kod nas po Nišu imaš neke lokalne mesare što prave Ktanjsku od splačina.

Od mojih proizvoda mogu da preporučim Premium kobasicu, to je najsličnije Kranjskoj, jebe kolko je dobra. Al nije ni jeftina, pa se slabo prodaje jbg.

Ima u Disu one kobaje sto oni uvoze iz austrije, one su bas preskupe al pred istek roka ih sa recimo 1000 din za kg snize na 300 din. One bas bas jebu kevu.

Odoh sad na neki rođendan, ubio sam vas pricom o kobajama lolo.

Tilmo, jel istina da zlatiborac uglavnom cepa meso sa Kosova?