Prijava

ima tu istine mogu ti reći

A ne znam obicno sanjam ili neka nenormalna sranja ili neko jebanje pa ono. Pre bih rekao da je prvi razlog za uklanjanje onih sranja isplivao (HVALA TI VUCICU). A lepo sam im pricao da se manu politike eh

onu temu sam izbrisala ja, soče od zove, već mesecima glupost ne zaključavam nego brišem ;-)

mislim da sam se negde već na trećoj strani one teme borba titana izjasnila koga bi da vidim ko predsednika, tako da nema veze sa vučićem brisanje teme

KAKITIJE SENDIČ BOTINO

ahahahaha ne ide ti u prilog sad ovo obzirom da smo se dogovorili za one odabire

Arming je preobratio i kosmopolitu vidim

Inace armin radi za i za kladionice osim sns-a ne znam jeste znali to

Слушај она гласа реткозубог пуха Јеремију значи очигледно је абнормална, па ти види вреди ли се расправљати.

ahaha bombas, on kad bi se kandidovao za bilo šta, napravio stranku ili tako nešto, ja bi uvek glasala za njega
jebi ga, čovek me kupio jednom izjavom pre desetak godina još, ovu kampanju sad nešto i ne pratim

Вероватно је објашњавао како се залаже за бичевање

ahahahaha ne ide ti u prilog sad ovo obzirom da smo se dogovorili za one odabire

sad si ga prekardašila vala

Jel imao neko iskustva sa kiropraktikom i ima li neku preporuku?

Ja mislim celtic, ako se ne ukocis od njegovih skeceva xD

On je fizioterapeut, zanima me jel neko isao kod kiropraktičara i jel mu pomogao.
Dobar skeč dio xd

ja sam gledao dva ipo muškarca tamo je alan kiropraktičar pitaj šta te zanima

Zanima me da mi popušiš kurac xd

to nije bilo lepo seljačino prostačka