Prijava

nego, kolko para nudiš?

Sve za pare, pi kakvi ste ljudi postali

Ne idi Miloše kod hiropraktičara, uzimaju lovu, a ništa ne urade, za razliku od mene i carinika, koji pošteno radimo

Zasto? Ja gledao po netu i uglavnom ljudi imaju pozitivna iskustva. Plus ovaj sto ja razmišljam da idem je školovan za to i ima ordinaciju, nije neki narodni kostolomac.

Ako puno gledaš po netu, pomislićeš da su ljudi stručni, pametni i dobri
EDIT Za šta ti treba to?

idi probaj.ne verujem da kosta milijardu evra.
desava se da su alternativne stvari delotvornije od konvencionalnih.manje-vise kod takvih stvari iskustva su subjektivna.ne verujem da moze neko sa sigurnoscu da ti kaze koliko je dobro ili koliko je lose.opseg misljenja od sektasko sranje za uzimanje para do preporodio sam se,poletecu.

Probaj, ali nemoj poslije meni na vrata kukati kako boli i kako nemereš hodati

Jeli neko od vas budija svoje zence cackanjem njenog klitorisica?Ja tako volim budit moju curicu i to je najlepse budjenje na svetu.

Diskus hernija lumbalnog dela. Isao sam ja kod dr i kljukaju me lekovima i inekcijama protiv bolova ali meni to ne rešava problem. Bio sam kod jednog dobrog fizioterapeuta i posle masaža bio sam miran par meseci ali opet me boli. Nekako mi za te probleme vise ulivaju poverenja masaže i te alternativne metode jer kontam da moze nesto i da mi namesti ili otpusti taj grč.

Zato i pitam ima li neko iskustva. Naleteo sam na netu za nekog vladu Jovanovića i vidim da je bas čuven i na fb se reklamira neki kutanoski i vidim da je i dosta sportista islo kod njih a i komentari ljudi su manje vise pozitivni. A nije bas ni jeftino jer otprilike treba 5-6 tretmana a jedan je oko 30evra.

a koliki je razmak izmedju tretmana?

Cena tretmana je 3500 po poseti, ja do 5 tretmana namestanjem radim u seriji. - ovo mi je taj kutanoski rekao. Ja sam ovo razumeo da bi trebalo oko pet poseta ukupno?
A ne znam za razmak, verovatno par dana.

Preporicujem ti da probas dekompresiju i/ili 15-20 dana u ribarskoj banji
http://spinalis.biz

Sto se tice ovog spinalisa oni te grubo receno rastezu tako da ti se diskovi malo odvoje i ne pritiskaju zivac, za neke nekriticne slucajeve dovoljno je jedan ili dva tretmana. Sto je slucaj gori vise komada razume se. Ne znam da li iko vise radi ovom metodom a za ljude za koje znam da su bili imaju samo reci hvale.

Sto se ribarske banje tice-jebeni preporod. Mene jebe kifoza lumbalnog dela i bolovi u vratnom delu zbog udesa koji sam imao i bio sam proletos 12 dana jer nisam mogao vise zbog obaveza i osecao sam se kao da letim. Samo nemoj na velnes program haha nego program za lecenje

radi do 5 tretmana.mozda posle toga nije delotvorno ili je manje delotvorno.mozda tebi budu dovoljna 2 tretmana.ne znam,lupam.
u nekom slucaju da odradis 5 verovatno sledi pauza od nekoliko necega.meseci,nedelja.pa nova serija.kapiram da su do 5 malo tezi slucajevi.

Skoro sam pitao ovde slično pitanje za drugara koji je sjebao leđa na fudbalu do te mere da ne može papučice u kolima da pritiska jednom u par meseci. Bio je kod gomile terapeuta i odlično se pokazao čovek iz Ostružnice što mi ga je Valdemar preporučio, njemu je brata preporodio, a i drugar kaže da je top, pa mogu broj da ti dam.

Al tačno ću drugaru ovaj spinalis i ribarsku banju reći da pogleda.

Aj šalji broj na pvt. Jbg, nemam ja vremena za banju sad a znam da bi to bilo vrh.

Radj video sam kad si pitao to al mislim da si bio izricit u trazenju kostolomca pa ti nisam ovo preporucio

Da, tako mi i drugar preneo, al kapiram da mu generalno treba bilo šta što će da mu opravi leđa.