Prijava

Pa ovo bilo napolju u onom desnom hottubu, noc i pada sneg lagano, a sta mi pricas posle kad sam bio sa zenom, ona mi kaze, gledaj ona kako ce se zaleti kad te vidi, ona se skloni, eto je jedna kao furija, kez od uva do uva. Posle mi pricala sta se sve radi, brate bolje da ides u Ribarsku Banju nego u Budvu ako hoces picke. Ja moram da idem zbog vrata, nista drugo.

A jesi bio u kafani dole u selu? Neka kao svirkica picke locu vino a nisu muza/decka videle po mesec dana. Bila jedna sa onom sipkom u nozi kaze 2 meseca tamo zagorela ko palacinka

Gde sam bio, nisam imao vremena napao poso bio kuci, samo dodjem da smirim zenu poludelu gledajuci blud i razvrat, odem na bazen i palim kuci i to autoputem sa ocima na pola koplja. Jos mi ona prica kako se neka pandurka odala lezbejizmu sa jednom klinkom, uh sunce ti, ko na filmu.
Brate, za ovu reklamu ja kontam da nam daju apartman 20 dana dzabe.

Brt nemoj se ljutiti al ja bih dva apartmana glupo da se guramo i da jebemo na smenu

A idu i parovi tamo obicno se muz leci a zena velnes pa se i ne vidjaju po ceo dan

ps imas li informaciju da li MaYa Berowich za pare se jebe?

Nemam :(

Mislim jebe se za pare ali sa onim likom sto je od prakljace koja je pevala ono jaraaaanimaaaa dusmanimaaaa ti bez komada ja tako mlada napravio.mayu berowic xd

Prica mi ortak neki njegovi konobarisu u nekim preljutim klubovima u Hercegovini i dolaze raznorazni tamo da pjevaju. Kaze Gile, Lazic i kompanija vuku crte u separeima nije im dobro al Mayine crte najduze crte koje je ikada video xd

Pa jel ti mislis da sam ja za bezveze forsirao spiku samo bahato samo bezobrazno samo maya?

A mia nece da siba mamu joj jebem :(

valjda najlepse crte

kontas, crte lica mogu biti samo lepe i nelepe, ne najduze ;)

Pa ne brt, znam da imas info iz sveta dzet seta i da si deo istog. Veceras sam i osnovao klub postovalaca tvog lika i dela. Imas vec 2 sledbenika (kao apostoli fazon). U pitanju smo Armin i ja.

Ma kakav deo dzet seta ne zajebavaj me poslednji put kad sam isao na pice isao sam sa autor dukka sa saljivog sajta vukajlija kom

Aupičkumaterinu pseto, da skupiš još 10 sledbenika i tačno će da te razapnu na krst

Na plus hahahaha

Želela je da poboljša seksualni život, a umalo da vaginom odseče penis suprugu

Solidno oštra vagina

Bosko Simic
Na plus hahahaha

Hahaha

@papet i @rmin mogu da vam organizujem druženje sa boškom simićem, imate uključeno u cenu piće dobrodošlice + predjelo