Prijava

kada tetka pusti tri terabajta narodnjaka u kafani na safl,nece stici do leta gospodnjeg 2027 sve da preslusa.

Jos jedna mogucnost simulacije
Svi smo mi pomislili kako bi bilo lepo da smo ziveli u nekoj drugoj eri, realno ce u buducnosti i moci da se odradi nesto slicno da l grad neki ko u vestvrldu pa da se zabavis odes, najpre kao neki zabavni parkovi pa sve ozbiljnije sa tehnologijom, e sad, zamislimo da je ljudska civilizacija toliko napredovala da se izmenilo sve sto poznajemo danas, tipa nadjeni su lekovi za sve bolesti, kontrolisemo nekako receptore bola da ne osecamo bol, totalno drugacije se povezujem i reprodukujemo, skapirali ste vec, e isto tako po pricama i arhivama ljudi su videli kako je to nekad izgledalo, da je bukvalno bacena kocka gde ce se i kako roditi, da su ljudi patili, umirali, karali se i sve to sto je danas i zele tome da se vrate to da dozive, pa izaberu i opciju da me zele da se vracaju u taj postojeci svet, znaci izbrise se memorija i stave te u ovu simulaciju i ti kreces da ucis opet sve, dalje znate sami, sto ovo ne bi moglo jebem mu mater

jbt opet me kulirate za ovu teoriju da je sve ovo simulacija, da li ste programiran defanzivni mehanizam neki da me odgovori od te teorije jer u ovoj simulaciji i ne treba da dodjem do tog saznanja moze biti moze biti

Arming, kad počneš da srećeš one koji ti govore da lupaš gluposti, koji će se upirati da opovrgnu tvoju teoriju, koji će te odvraćati od daljeg razmišljanja o tome, znaćeš da si na pravom putu, batke.

Od ove teorije može da se napravi odličan sci-fi film. i da se film zove ARMINOVA HRPA GOWANA

Arming istripovao Trumanov šou, garant se okreće za babama na ulici jer misli da pričaju o njemu i gledaju ga ispod oka jer su ga videle na teveu, kladionica ga jebe kapira da se to neko tamo sprda s njim, ma ceo ovaj život je prevara jebena, laži, sve su laži...

Solidan korak ka paranoji ako mene pitate.

A zamisli armine stvarno te posmatraju, sve nas, i gledaju te kako drkaš, kako kenjaš, kako briješ pazuh, ma sve. Uh, kapiram da ti sledeće drkanje neće biti baš najprijatnije.

Ima epizoda black mirrora gde tokom zivota mozes na par sati, a kad umres aplouduju tvoju svest sta vec u taj kompjuter program sta vec trajno i zivis u razlicitim erama, biras konkretno u epizodi izmedju 80ih 90ih 00ih samo se tu secaju, ali kreirani su u dobu kojem biraju valjda u ep su bile devojke u dvadesetim
U vestvrldu posecujes grad programiran za to kao haj tek zabavni park

A mogla bi realno mini serija da se napravi u kojim situacijama mozemo biti simulacija tj. Nebitna govna

Hahah majmune pa je l nije solidno realno, meni realnije od ove prevare koju nam valjaju pocevsi od boga pa preko evolucije neke kurca sve je to prirodno znate, msm mozda jeste ali taj neki bog je taj srednjoskolac ciji smo skolski projekat, stavio je neke uslove da vidi kako cemo se ponasati, a biblija bog i ceo fazon je taj neki pocetni setup da bi video u tim uslovima kako bi reagovali i razmisljali, a uz postavljene uslove ide i ta evolucija od klanjanja totemima do evo otkrica istine na saljivom sajtu vucajlija,com

stepeni realnosti priče

Apsolutno nerealno : evolucija

Ok realno: armin teorije ove

Veoma realno: Bog nas stvorio samo nije baš u fazonu ko iz Biblije

Jel moze neko da mi objasni zasto se pojedini ljudi toliko trigeruju kad neko kaze da je zemlja ravna? Razumem da neko veruje u ovo neko u ono, ali da neko moze toliko da zapeni i ispizdi jer neko ne veruje da je zemlja okrugla... Gore nego kad rasnom kazes da je Bosanac. Bukvalno su smislili termin "flattard" flat + retard, i tako vredjaju sve koji misle da je zemlja ravna. Bukvalno mi izgleda kao neka INTERNET HAJKA protiv svega sto nije u interesu zapadnih sila. Mislim da isti ljudi koji mrze Vucica koji mrze Trampa koji mrze Putina, sad imaju jos jednu ciljnu grupu za mrznju, a to su ljudi koji su pogledali klip "200 dokaza da je zemlja ravna ploca".

Kome smeta ravna zemlja i zasto je nekome u interesu da se to nikad ne preispita?

sofija milosevic-dakle bilo kakve informacije iz mladosti pa do sada, msm da je iz mirjeva, da l je drkala svima u kraju i takve stvari, da l se uopste jebala ikada za pare, da l se sad mozda pored ljaljica jebe nekako, da l je mozda postena devojka, znaci bilo sta mi znaci

Jel moze neko da mi objasni zasto se pojedini ljudi toliko trigeruju kad neko kaze da je zemlja ravna?

Zbog da jedeš govna ahahaha skeč.

sofija milosevic-dakle bilo kakve informacije iz mladosti pa do sada, msm da je iz mirjeva, da l je drkala svima u kraju i takve stvari, da l se uopste jebala ikada za pare, da l se sad mozda pored ljaljica jebe nekako, da l je mozda postena devojka, znaci bilo sta mi znaci

Teško je reći.

dajte za sofiju nesto jbt pls

a pazite ovo, da li biste podrzali farme ljudi, znaci dobrovoljno zene pristaju da radjaju kao i muskarci da plode, a ta deca se razvijaju do ne znam dvadesetih fazon nakon cega se po potrebi ubijaju i uzimaju njihovi organi, e sad kako bi se gajili izolovano da ne znaju nista o svetu, nego im mozda i postepeno reci da je to njihova svrha, mozda i zenska deca prvo da rode pa se onda uzimaju organi, da l se moze ocekivati nesto takvo u buducnosti i da li bi ste bili za

то вероватно и сад постоји

Ima u kulpinu nesto slicno.

realna prica skroz za ovih par glavica glavnih soros i ekipa xd

Zamisli onako donose ti da jedes sta pozelis, daju ti xbox i igrice koje hoces, bazen, teretana.. Tvoje je samo da osemenis sta ti dovedu.

I drze vezanog da ne polomis komsijinu tarabu, da mu se ne zaletis u detelinu