Prijava

ne znam kolko je proverena informacija, ali čuo sam da Novak Đoković namirnice za kuću nabavlja isključivo u DIS-u

https://www.youtube.com/watch?v=hmVOV7xvl58

evo video za ono sto sam kenjao o simulacijama, ima pun kurac stvari naucnih kuraca, ali sustina moze da se skapira valjda, imate i subtitles
komentari isto objasnjavaju neke stvari

ne mogu da gledam ovu govnarcinu, ali stvarno sam poceo da razmsljam na ovaj nacin armine sto si par puta spominjao...kao da sam u nekoj simulacijii, znaci nije mi uopste bitno da li sam ja bolji od nekog ili je neko bolji od mene itd...

ne mogu da gledam ovu govnarcinu

+111

ma pojavljuje se minut samo

ja kao da sam svakim danom blizi necemu jebem li ga, stvarno je previse slucajnosti nelogicnosti kao da padaju neki lazni zidovi oko mene da li da stanem pre nego sto me proguta ISUSE

Vi naprednjaci živite u simulaciji, na dobrom si putu Armine lolo

Kako izlazite na kraj sa pacovima u stali? Ne smem da trujem zbog svinja... hvatam ih u kavez ali sve je to nista koliko ih ima. Bez onih "pametnih komentara" ,neko ozbiljno resenje. Hvala unapred.

Svinje u stali... Ok.

@ Maestro
probaj brašno & gips

Па лијепак маму му.
Или мачка.
Или кер.
Или бомбас.

PuppetMaster

Svinje u stali... Ok.

hahahah

Vazdusna puska? Covpa safari.

sendvič, ali onaj botovski, od njega i pacovi beže

Који прилог највише волите уз сарму, а да није рен или лук?

Ne znam za prilog, ali jogurt moram imati, kao i uz sve slano što jedem

Meni su se skoro smejali kad sam pričao da sam ranije redovno pio jogurt uz sarmu, i sad nisam hteo prvi da pomenem zbog tih trauma.

Jogurt, kiselo mleko, pavlaka, kajmak i sir, sve ide do jaja uz sarmu.

A to da neko jede ren i luk uz sarmu prvi put čujem.

Kiselo mleko ili pavlaka. Uz onu od listine, onu od kupusa nista.

Рен ИЛИ лук брт, не оба одједном xD

Ништа, идем да купим павлаку, јогурт остављам за неки други пут, јављам утиске касније, хвала о/

8.5/10 would eat again.

Zna li neko gde se mogu bubnjevi kupiti povoljno?