Prijava

Pa tehnički je moguće da mu se duplira kazna ako se žali.

Tj ako su ga osudili blaže od maksimalne zaprećene kazne, ako uloži žalbu, to opet ide na razmatranje i mogu da usvoje žalbu al i da ga roknu još strožije.

Ja jednom bio u busu zaboravio i da postoje ti busplusovi i kontrole besan ko ris neki imbecil mi pocepao krilo i dolazi miki kaze imas kartu ja reko nemam kaze da platis kaznu reko mrs i otisao lik

Pseto, igraš li još onaj texas holdem, što si mi pokazao ono odavno, preko neta se igra?

Pa tehnički je moguće da mu se duplira kazna ako se žali.

Tj ako su ga osudili blaže od maksimalne zaprećene kazne, ako uloži žalbu, to opet ide na razmatranje i mogu da usvoje žalbu al i da ga roknu još strožije.

Nije moguće, ako ti uložiš žalbu moguće je samo da bude manja kazna ili da tu potvrde. Jedino ako i druga strana ulozi tada je moguće.

Nije brate, onda bi se svako žalio na svaku presudu, ako već nemaš šta da izgubiš. A zamisli koliko bi to povećalo posao sudovima. Ovako kad postoji rizik, svako će da vaga da li da se žali.

prca li se za pare sofija milosevic treba mi

Jebem tw vukajlijo na sta si spala, i ovo vidim dok sam prijavljen.

https://s10.postimg.org/450aex2wn/Screenshot_2017-05-22-16-33-32.png

Baš tako - da ČičaDraža93 piše istinite erotske priče :/

Pseto, igraš li još onaj texas holdem, što si mi pokazao ono odavno, preko neta se igra?

Hahahahahaha

Thilmo

Nije brate, onda bi se svako žalio na svaku presudu, ako već nemaš šta da izgubiš. A zamisli koliko bi to povećalo posao sudovima. Ovako kad postoji rizik, svako će da vaga da li da se žali.

AAHAAHAHHAHAH

Radjarde, proveri ti batke da ti tilmo nije drugar xd

Sta se cerekas jbt, igras li ili ne?

Ako bi postojala sprava koja cita misli ono bas kaze to i to mu je na pameti, je l bi se mogli koristiti dobijeni rezultati kao dokaz na sudu?

prca li se za pare sofija milosevic treba mi

Ma jok bre brate, odakle ti to da se prca za pare. Jebe se sa Ljajićem zato što je najlepši i najduhovitiji lik na kugli zemaljskoj.

Misljenja sam da je mislio da on plati i jebe, pre nego da li Adem daje depozit

Nema on tih para Dio, džabe se nada xD

Pa nadam se brate jbg

A vrti ljaju lagano boli je picka

ja tebe i zamišljam kao adema ljajića otprilike xD

Brt, ne znam kako da ti kažem, ali se svakome prikazuju reklame u zavisnosti od toga šta guglaš. Tj. na osnovu tvojih pretraga algoritam pogađa šta bi moglo da te interesuje i to ti kači kao reklamu. Nisu bajice koje prave preparate protiv hemoroida platile Kaizenu da ih reklamira na sajtu.
Opušteno, sada znamo da imaš hemoroide, stomak i da hrčeš.