Prijava

Jeste li nekada pili sami? Dešava mi se u poslednje vreme da npr pijem sa društvom 4-5 piva i onda stignem kuci i popijem sam sa sobom jos pivo dva ili 2-3 rakijice i to mi bas prija a nisam to do skoro nikada radio.

Milos-88
Jeste li nekada pili sami? Dešava mi se u poslednje vreme da npr pijem sa društvom 4-5 piva i onda stignem kuci i popijem sam sa sobom jos pivo dva ili 2-3 rakijice i to mi bas prija a nisam to do skoro nikada radio.

Pa popijem sam pivo ako sam žedan ili pred obrok rakiju da se prekrstim, to valjda svi rade, al ovo što ti radiš mi deluje kao da je uvod u neki veći problem. :/

Hahaha. Ja do skoro nikad nisam sam popio i ovako ne pijem sam ali kad sam vec popijan ali ne dovoljno imam potrebu da dodam jos malo. Nemam problem definitvno ali u poslednje vreme bas mnogo radim i onda mi treba neki ventil

Jel ima neko preporuku za kotao na pelet 20-25kW, da može s telefona da se pali i gasi

Jeste li nekada pili sami?

Ja samo tako i pijem... sve dok ne možeš da zaspiš bez alkohola nije kritično. Kad počneš da ločeš samo da bi lakše zaspao razmisli o bavljenju nekim sportom.

Rađ zajebi, provereno ćeš jednom aktivirati to govno i onda kad otvoriš vrata sretneš polarnog medveda u kući. Nisu naši još dostigli taj nivo proizvodnje da ništa od elektronike ne otkaže.

Pa to je samo znak da se ne useravaš dovoljno od pića u gradu

da se usereš onako pošteno, u rangu pišanja u gaće, ne bi imao kad da odlučiš da piješ sam ko neka trutina prljava

E, moj Eleče, ja se sve nadao da se ti zajebavaš za to tvoje cirkanje svih ovih godina

Sad ću da pošaljem poruku drugaru, on i ćale su valjali Alfine kotlove po Poljskoj, valjda znaju ima li smisla

Al otvoren sam za predloge, ajde, ne mora sa aplikacijom da bude

Ma kazem vam, nemam mnogo vremena slobodnog u poslednje vreme i slabo i izlazim i onda se vidim sa nekim popijem par pića a kad krenem da pijem onda volim da se dokrajcim i dodjem kuci, popijem 3 rakije i legnem. A sto se spavanja toče tu nemam problem jer sam konstantno mrtav umoran. A i kad do sada nisam postao alkos definitivno necu jer ceo moj zivot je vezan za kafanu i alkohol.

E, moj Eleče, ja se sve nadao da se ti zajebavaš za to tvoje cirkanje svih ovih godina

Verovao ili ne, kucam ovo sa tableta nepoznatog porekla dok mi devojka prijatne spoljašnjosti mućka koktel.

Elem što se tiče kotla, oni već imaju mogućnost da se pale i gase u određeno vreme koliko ja znam. Ako nema, imaš po ovim boljim radnjama sa elektromaterijalom one programatore (liči na trofaznu sklopku, ima mali displej i podesiš mu vreme paljenja i gašenja). A što se tiče aplikacije, jebem li ga ti si programer u neku ruku, a ETF pun energetičara to je njima sprdnja da naprave.

EDIT: vidi Kineza šta je napravio

http://www.etazgrejanje.com/katalog/bezicni-sobni-ermostat-telecontrol/

A i kad do sada nisam postao alkos definitivno necu jer ceo moj zivot je vezan za kafanu i alkohol.

:traži kandilo i tamjan:

Ne vredi vise ni kaditi me xd

e sto te nesto mimi volim

Makaronac ne brisi postove xd

Pa kako ti bre nije jasno??????

Gde je bolje otici na more, grcka zakintos ili crna gora budva?

a i mozda sretenes mimu karadzica

Dobro je sto si napomenuo da je zakintos u grckoj a budva u crnoj gori kapiram da niko to ne zna