Prijava

Kaze Marko da je pricao u telekomu na praksi. Popadali radnici xd

Ko je pricao ovo?

Bokser, prepoznaješ stil valjda xd

Ali najjace od svega, cak i da je to istina lika bi napusili i pretukli mu kera, a posao bi dobila "Nuba invest" Modesta Dulica (kao sto ga je i dobila)

Pa bio sam prilicno siguran al reko ajde da pitam xd

Da li neko zna kako se zove covek koji je gostovao u tako stoje stvari i drzao predavanje o mimici i gestikulaciji, ili ako neko moze da da link od te epizode u kojoj je gostovao taj covek koji je drzao predavanje o mimici i gestikulaciji u tako stoje stvari bez obzira da li zna ime tog coveka koji je gostovao u tako stoje stvari i drzao predavanje o mimici i gestikulaciji

Inace, pitanje je ozbiljno, nego sam uhvatio sebe kako se ponavljam dok sam pisao pa sam nastavio foru, valjda nije losa fora hvala unapred

Par meseci ima od tog gostovanja taj covek ima mozda 29 godina i malo je ljigav kao sto bi neko ko se time bavi i trebao da bude, crna kosa, mozda metar 85 visina, ne znam da li je gostovala ona nosata ili ova sto je muz bije ali neka od njih dve

Ko mi je od vas sipao drogu u pice od vas

Ko mi je sipao drogu u pice od vas jeli mamicu vam jebem odgovorite

Majku vam jebem sta ste mi napravili

Ne vidim nista kunem se ne zajebavajte se vise sa mnom

Nije mi do sale sve mi se utroba okrece mislim da cu mozda da umrem ne zajebavajte me vise molim vas

pusi kurce na drugom mestu lole

Nije problem ne ljutim se ali zasto ste to uradili? Ne razumem vas ako vam lepo kazem sta vas tera da opet ludujete meni je bilo mnogo tesko a vi se smejete dobro brate smesno je samo se smej nije problem

Zasto Apatinsko pivo ima glupe reklame, misim realno.

zato što je ne valja pivo

Najbolja opcija za elektronsko snimanje zvuka preko elektronskog instrumenta u smislu preko interneta? Treba mi za demo verziju melodije koju planiram da postavim na ne mogu da se setim naziva pesme, imam piano na telefonu mogao bih odatle da snimim pa da postavim na neki sajt. Mislio sam kao neki websajt sa klavijaturom i ja odatle sviram a da on moze da zapamti, pa da vam dam link od svirke