Prijava · Registracija
Thumb 25057

SokOdZove

zato što je ne valja pivo

Thumb default

Bergas Vintertom

Najbolja opcija za elektronsko snimanje zvuka preko elektronskog instrumenta u smislu preko interneta? Treba mi za demo verziju melodije koju planiram da postavim na ne mogu da se setim naziva pesme, imam piano na telefonu mogao bih odatle da snimim pa da postavim na neki sajt. Mislio sam kao neki websajt sa klavijaturom i ja odatle sviram a da on moze da zapamti, pa da vam dam link od svirke

Thumb default

Bergas Vintertom

Mozda najjednostavnije da potrazim na giglu sajt koji prihvata pohranjivanje audio dadoteka, samo me malo mrzi posto sam na mobilnom internetu ali probacu tako

Thumb fb 20150812 12 08 10 saved picture

hladan.krompir

probajte najbolje tako, topao pozdrav

Thumb default

Bergas Vintertom

Kucao sam how to put audio files on internet ali to nije bas ono sto ja trazim a stvarno mi ne pada na pamet sta bolje da napisem, jer se ne razumem uopste u it stvari, znam da postoje sajtovi za kacenje slika i znam da gugl obezbedjuje neki elektronski prostor sad ne znam jel to samo ja mogu da vidim ili kako

Thumb fb 20150812 12 08 10 saved picture

hladan.krompir

pokušajte sa upitom "upload audio" možda ce proraditi, pozz

Thumb default

Bergas Vintertom

Proradilo :D sad cu okaciti na vocaro cak znam za to govno od ranije samo mi je mozak malo prezupcio

Thumb medium medium 1609792 700451120013733 6927115295836132906 n  1

PuppetMaster

Hocu par slika da spojim u jednu la da nosim da mi izrade i urame.
Koja proporcija slike treba da bude? 16:9?

Thumb ava

Радјард Куплунг

pa pogledaš dimenzije slika koje izrađuju, tipa, 80x45, podeliš 80 sa 45 i dobiješ 1.1777, znači proporcija ti je 1:1.777