Prijava

Mozda najjednostavnije da potrazim na giglu sajt koji prihvata pohranjivanje audio dadoteka, samo me malo mrzi posto sam na mobilnom internetu ali probacu tako

probajte najbolje tako, topao pozdrav

Kucao sam how to put audio files on internet ali to nije bas ono sto ja trazim a stvarno mi ne pada na pamet sta bolje da napisem, jer se ne razumem uopste u it stvari, znam da postoje sajtovi za kacenje slika i znam da gugl obezbedjuje neki elektronski prostor sad ne znam jel to samo ja mogu da vidim ili kako

pokušajte sa upitom "upload audio" možda ce proraditi, pozz

Proradilo :D sad cu okaciti na vocaro cak znam za to govno od ranije samo mi je mozak malo prezupcio

Hocu par slika da spojim u jednu la da nosim da mi izrade i urame.
Koja proporcija slike treba da bude? 16:9?

pa pogledaš dimenzije slika koje izrađuju, tipa, 80x45, podeliš 80 sa 45 i dobiješ 1.1777, znači proporcija ti je 1:1.777

Dali koristite drustvene mreze fejsbuk i instagram? Ako da zasto da ako ne zasto ne. Jabi to najradje sve pogasio

fejzbuk može da se ugasi odma, ionako ga niko živ ne koristi ni za šta

instagram nemam, ali ću napraviti u skorije vreme sigurno

Mnogo sam jeo gowna i javno iskazivao STAV da je instagram sranje. I sad kad sam se uverio u ovo sto autor Radjard Kuplung govori, nzm kako da napravim a da ne ispadnem licimur xd

Može li instagram da se napravi bez fb?

Sve su one ok, ako se koriste u određenoj mjeri. Svako pretjerivanje izaziva bijes ka tim mrežama, umjesto ka toj osobi koja se debiliše sa njima. Nije Fejs, a ni Instagram kriv što je neko debil pa ne diže glavu od telefona i non-stop visi na tim mrežama.

Ma i instagram je kurac. Evo napravite vas dvojica instagrame i sta onda:
1) slikate nebo i lišće i zgrade
Za mene je glupo to, šta sam ja sad kao neki fotograf peder šta
2) slikate sve što imate od inventara, auto sat kuću kera tv kuhinju
Opet nekako usiljeno i neukusno prikazivanje onoga sto imas, malogradjanstina
3) slikate sebe i ubacujete te slike
Egoizam narcizam egocentrizam pederluk
4) slikate grupne slike sa devojkama ili drugarima
Opet jos jedan truo pokusaj prikazivanja kako imate prijatelje mnogo prijatelja

Sve u svemu svodi se na to da dokazete kako ste uspesni i pre svega drustveno prihvaceni.

Kul je imati instagram ako si mario baloteli pa se sprdas sa sirotinjom, a evo na primer meni sta vredi instagram kad imam 100 pratilaca? Taman da se popnem na vrh ajfelovog tornja ili kupim porsea opet ce me istih 20 ljudi lajkovati

da znaš da si u pravu za sve ovo što si napisao, al uvek možeš da koristiš instagram nalog za ono što mu je prvobitna namena: da deset minuta dnevno gledaš ribama slike i to je to

dajte neki domaći lek za livpro, išao sam da serem četres puta u zadnja tri dana

i jel samo ja nisam u Budvu trenutno?

Ako ti se tri dana vuče proliv i liju ti tečna govna iz bulje to znači da si hronični seronja lol. Skuvaj beli pirinač na vodi i blago zašećeri po ukusu, skuvaj retko lol pa pijuckaj onu vodu a onda pojedi pirinač ali raspodeli nemoj sve od jednom. Da ti se smiri probava. I ne mešaj burek sladoled koka kolu pljeskavicu pivo i jogurt