Prijava

E meni nešto zabada u stanu na nbg, ali mislim da je to jer sam u sbb-u pa mi otimaju unifi malo i da zato jebucka.

Inače u kući u kg na 4 sprata radi odlično i u selu na 7 hektara imanja svuda dobacuje ma da ne poveruješ, e jedino me malo jebe u poslovnom centru u kuršumliji pa sam tu montirao dva modema i pokriva odlično nekih 800 kvadrata

Pa to ti kazem Aco. Stvarno mi nije jasno kako Papet ima problema sa netom.

Papetu zakržljala krila i voze ga u brodu ahahah

Pa dovoljan je i mobilni net za viber, ali ako je konstantan. Ako puca svako malo dzabe da pokriva i 5km oko sebe.

Koliko su zajebani strsljeni? Bleji mi jedan u sobi,sta je ono sve ti jebem ima 30 grama cuje se kao helikopter.

Bleče, objasni tom Strletu mirnim tonom da jednoj takvoj gromadi i autoritetu od insekta ne priliči da se zatvara u kuću, neka se otisne u svijet i pokrene revoluciju. Ako te ne posluša, ti ga pusti, shvatiće kad poraste.

Brate izađi ti lepo iz te sobe ako ti je otvoren prozor (a verovatno jeste čim je ušao) i čekaj da ode ili pogledni da l' je sleteo negde da ga zvizneš, al' ako ga ne zvizneš lepo jebajga, još ako si alergičan na pčele i sl. ode u kurac sve

Meni skoro uletela dva u sobu na letovanju, ono govno je k'o tri naša stršljena, srećom jedan odma' sleteo pa sam ga ubio mučki a drugi izblejao tu duže, ugasio sam svetlo i izašao dok ode jbg, nije za zajebanciju, još baš 5 minuta pre toga čitam kako je neki bosanac umro od par uboda stršljenova reko' zajebi bre batke

Nije otvoren radila klima samo uleteo usao iz kuhinje garant. Necu ga drkati ne smem deda bio alergican na pcele jednom mreo zamalo kad ga ujela na vikendici posle nosio epi pen ono sranje imao uvek leti u kolima.

Niti znam dal sam alergican niti cu da pokusavam na ovom govnetu. A jebo mu mater stao na 5 cm od rucke za prozor I stondira.

covece udari ga nekim kurcem neces da zapatis strsljenove u kuci

prospi mu sopsku salatu u krilo

Četkom za krečenje brt, dovoljno dugačko da uhvatiš šturu ako omaneš da ga zvizneš

Pa I moracu cekam da se spusti govno malo nize

Brt imas neke novine il nesto opali ga sta se znojis kao aligator da ti je usao u sobu

Ja rekoh da razgovor sve rješava xD

A zamislite udari ga velikiblek i raspljošti ga i ono izađe batum iz stršljenovog dupeta i zvizne ga u jaja, aahahah kapirate kao batum igra u hornetsima i voli da udara u jaja ne a nema veze sam ću ja znam gde su vrata

Seltikov post me je iskreno nasmejao