Prijava

Inače šta mislite o determinizmu i konceptu slobodne volje? U zadnje vrijeme počinjem da naginjem prema mišljenju da smo samo biološke mašine kojima je bilo suđeno da naprave izbore koje su napravili, malo je reći da mi ta tvrdnja izaziva nelagodnost.

Zao mi je sto te muci to pitanje.

Malo sam se sjebao.
Ostavio sam u frižideru glavicu kupusa, isključio ga iz struje i vratio se posle mesec i po dana. Malo je reći da je bio haos od buđi.

Očistio sam ga deterdžentom, pa sodom bikarbonom, pa sirćetom pa opet deterdžentom pa vodom običnom prebrisao.

Smrad se i dalje oseća jer su i gumene dihtung trake na vratima uhvatile.

U toku tog čiščenja odvrnuo sam deo sledećeg izgleda:
Metalna žica koja kreće od svetla-potenciometra i uz obod ide do sredine leđa unutrašnje strane. Završava se uvijutkom. Zaštićena je plastičnim poklopcem koje je pričvršćen šrafom.

Skinuo sam to, otičistio od buđi vratio i zašrafio.

Moje pitanje je sledeće:
Čemu to govno služi i postoji li mogućnost da sam ga sjebao pri vraćanju ? Pogrešno vratio ili bilo šta tako ?
Da li postoji neki način da se otarasim smrada odnosno buđi bez konstantnog ribanja i primene hemikalija ?

Po netu sam već tražio uputstvo za taj knokretan model ne bih li otkrio šta je to govno. Nisam uspeo. Sve je na češkom, mađarskom i poljskom, a u tim uputstvima nisam upeo ni da ga primetim na slikama.

Ima li neko iskustva u ovim stvarima ?

Ako sam te dobro razumeo to ti je termostat. Naravno da može da se sjebe, ali ako frižider dobro hladi onda je u redu. Za buđ ti je dobar vinobran, razmera otprilike 3 kesice na 3 šolje vode, naćapaj time i ostavi preko noći, posle operi opet. Jesi alkoholnim sirćetom brisao?

miks sode bikarbone i sirćeta alkoholnog je poprilično jak za takve stvari.
Samo pazi kada mućkaš, stvara se pjena i reaguje.
najbolje je da nakvasiš sve, namažeš sode bikarbone puno i onda prskaš sirćetinom xD

I believe that society should force women to fuck

Ako sam te dobro razumeo to ti je termostat. Naravno da može da se sjebe, ali ako frižider dobro hladi onda je u redu.

To bre hvala bre. Dobro radi, rashlađuje sad polako, nego me brine to što je od tog mesta krenuo da se širi led.

Jesi alkoholnim sirćetom brisao?

Dada.

miks sode bikarbone i sirćeta alkoholnog je poprilično jak za takve stvari.
Samo pazi kada mućkaš, stvara se pjena i reaguje.

Koristio sam do sad, mada nisam mućkao nego jedno pa drugo, za odmašćivanje svega.

Najžešče, i jedino se trenutno oseća iz svetlo-potenciometra. Verovatno se zavuklo poprilično. Neću da ga prčkam zasad.

Hvala puno!

Boli me kad pišam, ne znam šta je prostata ali mislim da je prostata, u donjem delu stomaka me boli i to ne tokom celog pišanja nego pred kraj pišanja

To je neka bakterijska infekcija bešike verovatno, može da se proširi i na prostatu, odradi nalaz urina i urinokulturu u nekoj laboratoriji, pa proveri da li imaš povišenu krv u mokraći. Je l te tera često da ideš u wc?

https://www.youtube.com/watch?v=fiu6DFXeF9A

Svakih sat vremena pisam otprilike

ovo je vec toliko pitano,da me je vec i sramota da pitam.jel moze opet onaj seltikov recept za mrave?hvala seltiku u globalu i ko god nadje link unapred.
ne znam vise sta hoce jebeni mravi od mene.srce sam im dao,vise nista nemam,al mi nije zao.

fala brat.prekopiravam ga i vise nikad ne trazim,pa makar me pojeli mravi

Ovaj recept izgleda kao poprilicna zajebancija

pocinjem da budem ocajan,tako da bi poverovao i da treba da kenjam na ta mesta odakle dolaze

Svaki jebeni dan ostajem budan do 1 i ne mogu da zaspim, onda se dignem i radim nešto produktivno, otprilike do 4-5 i onda zaspim. Budim se u kasne sate. Pomozite mi, probao sam sve doktore, da se izmorim, da izgasim fon, da drkam, ovo mi uništava život, halp pls :(((((((

Pa koji ćeš kurac na ovu vrućinu napolju ako već ne moraš

Ma imam planova svaki dan na koje me niko ne tjera ali moram da pozavršavam za sebe